TomTom BRIDGE

TomTom BRIDGE

Najnowsza nawigacja zintegrowana z biznesowymi aplikacjami.

TomTom wprowadza nowe rozwiązanie TomTom Bridge, które umożliwia integrację technologii TomTom z biznesowymi aplikacjami, aby pomóc firmom w osiągnięciu wyższej wydajności. Po raz pierwszy firmy mogą tworzyć aplikacje , które wykorzystują technologię nawigacyjną TomTom i są dostępne z poziomu jednego urządzenia.

TomTom Bridge pomaga firmom, które zarządzają flotą pojazdów, pracować inteligentniej i szybciej. Platforma TomTom dla deweloperów umożliwia łatwą integrację ich aplikacji z technologią nawigacyjną TomTom. Firmy mogą teraz uzyskiwać dostęp do wszystkich aplikacji z poziomu pojedynczego urządzenia TomTom Bridge, co przekłada się na jeszcze większy wzrost wydajności.

Urządzenie TomTom Bridge, zbudowane z myślą o długim czasie spędzanym w drodze, oferuje wytrzymałą, przemysłową konstrukcję, 7-calowy ekran, unikatowy interfejs oraz szybki procesor Qualcomm Snapdragon. Urządzenie jest wyposażone w dożywotnie mapy i nagradzaną usługę TomTom Traffic. Zawiera także innowacyjne funkcje, takie jak łączność Near-Field Communication (NFC), aparat, WiFi i modem 3G.

- TomTom Bridge otwiera niezliczone możliwości przed każdą firmą, która zarządza flotą pojazdów - powiedziała Corinne Vigreux, dyrektor zarządzający w firmie TomTom. - Zaprojektowaliśmy TomTom Bridge tak, aby umożliwić firmom łatwe i elastyczne tworzenie aplikacji, które integrują się z technologią TomTom. TomTom Bridge oferuje takim firmom nowy sposób wykorzystania naszej technologii do zwiększenia efektywności pracy, a zatem oszczędzania czasu i pieniędzy.

Urządzenie TomTom Bridge będzie dostępne w drugim kwartale 2014 r.

TomTom ma również w ofercie inne opcje dla firm, które potrzebują bardziej kompleksowego rozwiązania do zarządzania flotą. W tym samym czasie TomTom wprowadzi do sprzedaży wersję TomTom Bridge zintegrowaną z WEBFLEET , jedną z najbardziej niezawodnych platform do zarządzania flotą.


4trucks.pl / TomTom

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL