Cargo Glob - profesjonalna giełda transportowa

Cargo Glob - profesjonalna giełda transportowa

Cargoglob

Giełda Cargo Glob, czyli międzynarodowa giełda transportowa to portal internetowy dostępny dla wszystkich użytkowników i umożliwiający znalezienie ładunku bądź transportu potrzebnego firmie w danym dniu. Gielda powstala w polowie listopada. Na chwile obecna liczy sobie około 2 tys. zarejestrowanych klientow, których wciąż przybywa.


Każdy użytkownik po darmowym okresie próbnym, w celu dalszego korzystania z giełdy, musi opłacić abonament oraz wysłać dokumenty firmy w celu weryfikacji. Należy pamiętać o ty, iż okres darmowy nie zobowiązuje zupełnie do niczego. W przypadku chęci rezygnacji po okresie próbnym wystarczy, że nie wykupimy abonamentu a dostęp do giełdy zostanie automatycznie zablokowany. Klient nie ponosi żadnych opłat za rejestrację, aktywację i testowanie portalu.
Na giełdzie można zarówno wystawiać, jak i szukać wolnych ładunków i pojazdów oraz dokonywać transakcji z wybranymi kontrahentami i odpowiednio ich potem oceniać. Ułatwi to kolejnym użytkownikom ewentualne podjęcie decyzji w sprawie współpracy z danych kontrahentem a najwyżej oceniane firmy będą przez Zespół Cargo Glob nagradzane.

Obsługa giełdy jest bardzo prosta. W zakładce POMOC znajdują się 3 filmiki instruktażowe ilustrujące pracę na giełdzie. Są one dostępne dla wszystkich bez konieczności rejestracji i logowania firmy. Kolejne filmiki w miarę upływu czasu będą dodawane do zakładki. Przy dokonywaniu transakcji przydatną aplikacją jest komunikator. Umożliwia on szybki kontakt z klientem bez konieczności używania telefonu i narażania się na dodatkowe koszta. Komunikator jest wciąż rozbudowywany a w nowym roku wyjdzie już kolejna wersja ze sporą liczbą dodatków i ulepszeń oraz kolejna wersja językowa. Dostępne są już języki: polski, angielski i niemiecki. W trakcie tłumaczeń : rosyjski, ukraiński, czeski, słowacki, węgierski, włoski, hiszpański i portugalski.


www.cargoglob.com

 


Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL