Becker Professional 43 Control

Becker Professional 43 Control

 

Professional_43_Control_press_-_600

Becker Professional 43 Control, to urządzenie dla tych, którzy nie lubią kompromisów. Aktywna stacja dokująca Becker EasyClick Pro pozwala na pełną integrację z pojazdem, a bezprzewodowy pilot 360 stopni ułatwi obsługę. W połączeniu z pełnym widokiem 3D, TMC Premium oraz innymi funkcjami nawigacyjnymi, zapewniają bezproblemową podróż i sprawiają, że kierowca może się zrelaksować i skoncentrować na prowadzeniu.

Przy zakupie urządzenia przed końcem stycznia 2011 r. i wypełnieniu formularza konkursowe go każdy klient ma szansę na wygranie ekskluzywnego Porsche na weekendowy wyjazd. Nawigacja wysokiej jakości to nie tylko zaawansowane oprogramowanie i szczegółowe mapy, ale także dopracowany hardware. Jednym z najważniejszych elementów Becker Professional 43 Control jest modułowy aktywny uchwyt Becker EasyClick Pro. Nowy projekt umożliwia montaż i demontaż urządzenia jednym ruchem przy zachowaniu stabilności konstrukcji podczas jazdy. Dodatkowo zastosowano wejścia na zasilanie oraz zestaw połączeniowy do integracji z pojazdem, który umożliwia podłączenie wszystkich potrzebnych połączeń poprzez stację dokującą. Becker Professional 43 Control to również jedyne PND aktualnie dostępne na rynku, które posiada bezprzewodowy pilot 360 stopni. Można go zamontować w dowolnym miejscu w samochodzie, dzięki czemu obsługa urządzenia jest wygodniejsza.

Becker Professional 43 Control został wyposażony w pełne mapy 43 krajów Europy oraz rozwinięte oprogramowanie nawigacyjne. Posiada m. in. pełny widok map 3D (terenu, miast, atrakcji turystycznych oraz najważniejszych skrzyżowań), który ułatwia jazdę po nieznanych obszarach lub trudnym terenie. Natomiast funkcja wyznaczania trasy, w zależności od dnia i godziny, w połączeniu z serwisem informacji drogowych Navteq umożliwia omijanie korków i miejsc o dużym zagęszczeniu ruchu. PND posiada również zestaw głośnomówiący Bluetooth z funkcją wyświetlania i odczytywania SMS-ów - przydatną np. gdy ktoś przesyła nam adres w trakcie podróży.

Urządzenie nawigacyjne to dobra inwestycja, ale wyłącznie wtedy, gdy producent zapewni odpowiednią obsługę i aktualizacje. W przypadku urządzeń marki Becker wystarczy zainstalować oprogramowanie Content Manager na komputerze i podłączyć do niego PND. Program sam rozpozna model, dobierze pasujące do niego produkty z internetowego sklepu MyXtras i przypomni o czekających aktualizacjach. Urządzenie zostało objęte 45-dniową gwarancją najnowszych map oraz 30-dniową promocją na zakup dwuletniej subskrypcji map.

Specyfikacja techniczna: procesor: 533 MHz, dotykowy ekran 4.3 cala o wysokim kontraście z powłoką antyrefleksyjną, rozdzielczość 480x272, odbiornik GPS - SIRF III InstantFixII, pamięć wewnętrzna- 4GB,  kanał wiadomości o ruchu drogowym TMC oraz TMC Premium, pilot bezprzewodowy 360 stopni, zasilanie z gniazda zapalniczki 12-24 V, bateria litowo-jonowa (4 h pracy), czytnik kart micro SD, gwarancja - 24 miesiące.

Źródło: Becker

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL