Nowa propozycja firmy Speedline Truck dla przyczep i ciągników

Nowa propozycja firmy Speedline Truck dla przyczep i ciągników

Nowa felga SLT 3087 o rozmiarze 19,5x7,50” uzupełnia sektor średnio ciężki.

Trwa ofensywa produktów firmy Speedline Truck. Za pomocą nowej felgi o rozmiarze 19,5x7,50” firma oferuje swoim klientom rozwiązanie również dla ciągników i przyczep w sektorze średnio ciężkim. Felga o wadze tylko 17,7 kg zmniejsza ciężar o 11 kg na koło w porównaniu do podobnych felg stalowych, co w przypadku naczepy o trzech osiach z montażem bliźniaczym prowadzi do oszczędności 66 kg. Ponadto felga SLT 3087 firmy Speedline Truck w porównaniu z felgami stalowymi dzięki swojej nośności umożliwia dodatkowe obciążenie na koło, które wynosi 250 kg w przypadku montażu prost ego. Felga SLT 3087 dzięki zwiększonej nośności znacznie przyczynia się do wzrostu wydajności transportu i dochodów dla flot i konsumentów końcowych.

Nowa felga firmy Speedline Truck jest dostępna z już znaną ze względu na swoją wysoką jakość powierzchnią diamentową i ze specjalnym zaworem Speedline Truck z dodatkową ochroną przeciw korozji oraz o zmniejszonym momencie dla mniejszych obciążeń.

Felga posiada homologację TÜV i ABE dla niemieckiego rynku części zamiennych i jest dostępna z połączeniem na 8 otworów o średnicy 26 i 32 mm .

Felgi SLT 3087 dostępne są u licznych producentów przyczep i wybranych partnerów na rynku części zamiennych. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.speedline-truck.com


4trucks.pl / Speedline Truck

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL