Leasing24.pl - przepustka do kompleksowych rozwiązań finansowych

Leasing24.pl - przepustka do kompleksowych rozwiązań finansowych

Od połowy stycznia br. Spółki Leasingowe BZ WBK mają nową stronę internetową. Serwis dostępny jest pod dotychczasowym adresem www.leasing24.pl,  jednak jego treść, funkcjonalność oraz szata graficzna zostały zaprojektowane zupełnie od nowa.

Prosty i szybki dostęp do informacji o ofercie firmy oraz możliwość złożenia zapytania ofertowego to tylko niektóre z licznych udogodnień, jakie daje nowa strona, a których klienci oczekują od leasingodawcy. Co nowego znajdą klienci na www.leasing24.pl? Po pierwsze, przejrzystą szatę graficzną - spójną ze wszystkimi serwisami grupy Banku Zachodniego WBK, która ułatwi poruszanie się po stronie. W pełni funkcjonalny interfejs gwarantuje  łatwy i szybki dostęp do informacji. Szczególnie użytkownicy urządzeń mobilnych, takich jak smartphone, docenią prostą konstrukcję elementów nawigacyjnych strony: podział na zakładki tematyczne (pojazdy, maszyny i urządzenia, nieruchomości) umożliwi błyskawiczne odszukanie najbardziej potrzebnych treści.

Serwis www.leasing24.pl został przygotowany na zlecenie Spółek Leasingowych BZ WBK przez Blue Media, pioniera w zakresie innowacyjnych rozwiązań dla instytucji finansowych. Prace nad nowym serwisem poprzedziły badania satysfakcji i oczekiwań klientów.

- Dzięki przeprowadzonemu przez nas badaniu satysfakcji klientów otrzymaliśmy sygnał, że przy wyborze oferty finansowania klienci zwracają uwagę nie tylko na atrakcyjność proponowanej usługi, ale także na szybki dostęp do informacji o niej. Dlatego przy opisach wszystkich naszych produktów proponujemy użytkownikom serwisu m.in. możliwość wyszukania najbliższego doradcy oraz złożenia zapytania ofertowego. Co więcej, w trosce o dalsze zadowolenie naszych obecnych i nowych klientów, wkrótce na stronie pojawi się sonda, w której każdy użytkownik będzie mógł ocenić jej funkcjonalność oraz zaproponować usprawnienia. Biorąc pod uwagę rosnące portfolio naszych usług oraz coraz większe zainteresowanie finansowaniem inwestycji przy pomocy leasingu i pożyczek, zdecydowaliśmy się stworzyć w Internecie miejsce będące dla przedsiębiorców źródłem kompleksowej informacji o naszych produktach - mówi Daniel Mrozek, odpowiedzialny w Spółkach Leasingowych BZ WBK za marketing oraz rozwój oferty produktowej.

 Źródło:  Spółki Leasingowe BZ WBK

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL