Pojazdy DAF dla Orlen Oil

Pojazdy  DAF dla Orlen Oil

DAF_LF_-600

Firma Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji z Baranowa zakupiła i odebrała 4 pojazdy DAF LF45.G12. Kontrakt podpisany został z autoryzowanym dealerem DAF firmą ESA Trucks Poznań z Komornik k/Poznania.

W imieniu firmy samochody odebrał specjalista utrzymania floty firmy Szymon Krawczyk. Zakupione pojazdy z 220-konnym silnikiem oraz zabudowami kontenerowymi, przeznaczone zostały do dystrybucji konfekcjonowanych olejów. Wszystkie zostały wyposażone w kabiny sypialne ze wzmocnionym zawieszeniem mechanicznym, stalowe zderzaki, barwione szyby oraz elektrycznie sterowane szyby boczne.  Ich cechą charakterystyczną są regulowane aerodynamiczne spojlery dachowe z osłonami górnymi i bocznymi, dodatkowe nagrzewnice powietrzna kabiny, Webasto Air Top 2000 oraz ręcznie sterowana klimatyzacja z recyrkulacją powietrza.

Tak jak wszystkie pozostałe pojazdy ciężarowe spółki powyżej 3,5 ton, wykorzystywane są do dystrybucji towaru na paletach, w beczkach oraz kartonach. Zabudowy na autach zamykane platformą załadunkową oraz paleciaki na autach pozwalają na szybki rozładunek towaru u klientów. Kierowcy dostarczają towar pod wskazany przez klienta adres do stacji paliw, sklepów motoryzacyjnych, warsztatów/serwisów i baz transportowych, myjni samochodowych oraz zakładów przemysłowych i przedsiębiorstw rolnych.

Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji Sp. z o.o. działa na rynku od 2000 r. Oferta firmy skierowana jest do sklepów motoryzacyjnych, stacji paliw, zakładów przemysłowych, hurtowni motoryzacyjnych, myjni, warsztatów i serwisów samochodowych, baz transportowych oraz dla rolnictwa. Spółka posiada w swej ofercie oleje silnikowe, przekładniowe, hydrauliczne, a także oleje przemysłowe, smary produkcji Orlen Oil oraz innych renomowanych marek. Oprócz tego oferuje: parafiny, masy parafinowe, płyny eksploatacyjne, płyny do chłodnic oraz chemię i akcesoria samochodowe. Flota przedsiębiorstwa  liczy 65 aut. Pojazdy zlokalizowane są w Baranowie oraz w Oddziałach w Zielonej Górze, Toruniu, Gorzowie Wielkopolskim i Ostrowie Wielkopolskim.  Są one wyposażone w urządzenia monitorujące, nadajniki GPS, które pozwalają na szybką lokalizację pojazdu.

Źródło:  DAF Trucks Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL