Ultradźwiękowy czujnik paliwa

Ultradźwiękowy czujnik paliwa

Shell Polska, w ramach systemu telematycznego Shell FuelSave Partner, ogłasza wprowadzenie na rynek zaawansowanego czujnika paliwa działającego w oparciu o technologię ultradźwiękową.

To innowacyjne urządzenie precyzyjnie wykrywa poziom paliwa w zbiornikach, umożliwiając tym samym dokładny pomiar zużycia paliwa. W połączeniu z systemem Shell FuelSave Partner, ultradźwiękowy czujnik pozwala precyzyjnie oszacować zużycie paliwa na trasie. Dzięki urządzeniu możliwe jest jeszcze dokładniejsze i szybsze zidentyfikowanie potencjalnych, nieuczciwych praktyk kierowców oraz znalezienie możliwości pozwalających na regulację ich zachowań, co w konsekwencji pozwoli na zaoszczędzenie paliwa.

Nieinwazyjne rozwiązanie odczytu paliwa jest w stanie monitorować jego poziom w zbiornikach samochodów ciężarowych będących w ruchu. Dzięki dyskretnej konstrukcji urządzenia, może być stosowane w większości pojazdów ciężarowych. Ultradźwiękowy czujnik paliwa został zaprojektowany w taki sposób, aby zminimalizować możliwość manipulowania nim przez osoby nieuprawnione.

Shell FuelSave Partner oferuje klientom zarządzającym flotą transportu drogowego nowy szeroki wachlarz usług, m.in. monitoring trendów zużycia paliwa czy pomoc w wykrywaniu oszustw. Ultradźwiękowy czujnik cechuje ogromna precyzja otrzymywanych informacji dzięki dokładności pomiaru poziomu paliwa. Do tej pory, konstrukcja standardowych czujników paliwowych, w pewnych zakresach pracy silnika ograniczała dokładność danych. Czujnik ultradźwiękowy został specjalnie opracowany w celu zapewnienia wysokiego stopnia dokładności bez względu na to, ile paliwa znajduje się w zbiorniku. - powiedziała Kamilia Benkirane, odpowiedzialna za produkt Shell FuelSave Partner w Polsce.

Ultradźwiękowy czujnik paliwa Shell FuelSave Partner jest dostępny dla wszystkich flot transportu drogowego w Polsce, za miesięczną opłatą. Wystarczy być klientem Shell FuelSave Partner i zgłosić się do opiekuna handlowego pytając o ultradźwiękowy czujnik paliwa, jako dodatkową opcje.


4trucks.pl / Shell Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL