Speedline Truck poszerza swoją gamę felg wzorniczych

Speedline Truck poszerza swoją gamę felg wzorniczych

Felga SLT 2898 w rozmiarze 22,5x11,75”, ET 120 w swojej bardziej olśniewającej formie Speedline Truck poszerza swoją gamę felg o nośności 5000 kg przez wprowadzenie wersji wzorniczej w gamie ET 120 do montażu na traktorach i przyczepach.

Oferując felgę SLT 2898, Speedline Truck zwraca się do klientów i użytkowników końcowych, którzy są szczególnie zainteresowani kształtem i ograniczoną wagą. W porównaniu do już wyjątkowo lekkiego modelu z okrągłymi otworami, ta felga o masie tylko 24,2 kg powoduje dodatkową redukcję ciężaru o 1,3 kg, co prowadzi do oszczędności wagi o prawie 8 kg na naczepę.

Felga SLT 2898 przyczynia się dodatkowo do wzrostu wydajności transportu i dochodów dla flot i konsumentów końcowych.

Oprócz znanych stylizowanych otworów z serii felg wzorniczych firmy Speedline Truck, felga posiada również specjalny zawór Speedline Truck z dodatkową ochroną przeciw korozji i zredukowanym momentem dla mniejszych obciążeń.

Felga posiada homologację Stowarzyszenia Nadzoru Technicznego i ABE dla niemieckiego rynku części zamiennych. Jest dostępna z otworami 26 i 32 cm i oprócz już znanej ze względu na swoją wysoką jakość powierzchni diamentowej, felga będzie dostępna także w wersji polerowanej na lustrzany połysk.

Felga SLT 2898 jest dostępna w oryginalnym wyposażeniu samochodów ciężarowych, a także u licznych producentów przyczep i wybranych partnerów na rynku części zamiennych.

Więcej: www.speedline-truck.com


4trucks.pl / Speedline Truck

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL