Nowe funkcje w aplikacji MobileNavigator dla iPhone’a

Nowe funkcje w aplikacji MobileNavigator dla iPhone’a

navigon_-_600

NAVIGON pokazuje nowe możliwości oprogramowania MobileNavigator dla iPhone’a. Już niedługo funkcje Reality Scanner oraz Camping and Motorhome Navigation staną się częścią tej popularnej aplikacji nawigacyjnej.

Dzięki funkcji Reality Scanner spacer po mieście zmienia się w wycieczkę z przewodnikiem. Kamera wbudowana w iPhone’a oraz odbiornik GPS umożliwiają odnajdowanie celów specjalnych w najbliższej okolicy użytkownika. Nazwa, symbol oraz odległość do szukanego miejsca pojawią się na ekranie nad obrazem wyświetlonym z kamery. Po kliknięciu na symbol POI otwiera się okienko z dodatkowymi informacjami. Użytkownik może również zostać poprowadzony bezpośrednio do wybranego miejsca.

Nowa funkcja, która będzie dostępna do ściągnięcia w trybie In App Purchase, zmieni iPhone’a w urządzenie pożyteczne nie tylko w czasie spacerów, ale również podczas podróży samochodem kempingowym czy z przyczepą. Camping and Motorhome Navigation oblicza trasę wybierając drogi odpowiednie dla większych pojazdów z dużym obciążeniem. Dla każdego pojazdu można stworzyć indywidualny profil poprzez wprowadzenie do aplikacji jego wymiarów oraz wagi. Dzięki wprowadzonym danym nawigacja omija trasy na których znajdują się niskie mosty czy wąskie uliczki.

- Większa wartość użytkowa nawigacji wynika nie tylko z wprowadzania nowych funkcji. Często to połączenie nowych funkcji z tymi już sprawdzonymi i lubianymi sprawia, że aplikacja oferuje nowe możliwości użytkowania. Dobrym przykładem jest planowana aktualizacja nawigacji dla pieszych, do której ma zostać dołączona funkcja Reality Scanner  - mówi Gerhard Mayr, vice-president działu Worldwide Mobile Phone w firmie NAVIGON.

Źródło: NAVIGON


 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL