Oferta MillionMobility

Oferta MillionMobility

Firma MAN jako pierwszy producent pojazdów ciężarówek oferuje w atrakcyjnej, stałej cenie europejską obietnicę mobilności, obejmującą 1 milion kilometrów lub okres ośmiu lat. Ofertę MillionMobility MAN wprowadzi na rynku niemieckim w 2011 roku. Usługa ta w przyszłości obejmie stopniowo inne rynki

W przypadku awarii wystarczy skontaktować się z serwisem MAN Mobile24, który sprawi, że w możliwie najkrótszym czasie będzie można ponownie wyruszyć w drogę. Pojazd serwisowy MAN lub mobilne centrum serwisowe obsługiwane przez jednego z naszych partnerów dotrze do kierowcy w jak najkrótszym czasie.  W wielu przypadkach samochód można naprawić na miejscu. W wyjątkowych sytuacjach, kiedy nie będzie to możliwe, zapewnimy bezzwłoczne odholowanie pojazdu do najbliższej stacji serwisowej MAN i jego naprawę. Jeżeli naprawa potrwa dłużej niż 12 h, firma MAN podstawi samochód zastępczy na maksymalny okres trzech dni lub - jeżeli okaże się to niemożliwe - wypłaci odszkodowanie w kwocie 150 euro dziennie przez maksymalny okres trzech dni.

Usługa MAN Truck & Bus MillionMobility dla nowych pojazdów MAN obejmuje całkowity przebieg 1 mln km lub okres 8 lat, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. Dla pojazdów używanych MAN TopUsed obejmuje całkowity przebieg 1 mln km lub okres 4 lat, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. Okres ten można wydłużyć do 5 lat po dokonaniu wstępnej rejestracji. Obietnica mobilności automatycznie wydłuża się o rok w obu pakietach, jeżeli pojazd był serwisowany w autoryzowanej stacji obsługi MAN.

Źródło: MAN Truck & Bus AG

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL