Od dziś tylko Nordglass

Od dziś tylko Nordglass

szyby_600

Dynamiczny rozwój i pozytywne przyjęcie marki Nordglass przez klientów i branżę motoryzacyjną, zachęciło firmę do połączenia wszystkich swoich działań pod jedną, wspólną marką. To właśnie Nordglass zastąpi dotychczasową nazwę sieci serwisów samochodowych AutoGlass Jaan. Od marca bieżącego roku szyld Nordglass pojawi się we wszystkich punktach serwisowych.

Nordglass to znany i ceniony producent szyb dla branży motoryzacyjnej, przemysłu kolejowego i okrętowego oraz budownictwa. Produkowane przez firmę szyby, odznaczają się wyjątkową trwałością, doskonałymi parametrami technicznymi i właściwościami optycznymi. Zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy. Nordglass oferuje produkty dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Siedziba firmy znajduje się w Koszalinie, gdzie działa jedna z dwóch fabryk wytwarzających szyby. Druga fabryka zlokalizowana jest w pobliskim Słupsku.

W ofercie oprócz szyb czołowych do ponad 850 najpopularniejszych modeli samochodów, znajdują się także szyby niestandardowe do modeli niszowych i prototypowych. W ofercie firmy dostępne są różnorodne typy szyb, w tym wyposażone w nowoczesne akcesoria wynikające z obecnego stanu techniki. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym, produkty Nordglass spełniają najsurowsze wymogi rynku części oryginalnych. Produkty marki Nordglass cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród polskich kierowców, ale także w innych krajach europejskich.
 
Nordglass oprócz produkcji posiada sieć serwisów świadczących usługi związane m.in. montażem, wymianą i naprawą szyb samochodowych. Firma ma 31 takich punktów zlokalizowanych na terenie całej Polski. To właśnie one od marca bieżącego roku zostaną połączone z marką główną firmy. Zmiana ma na celu m.in. ujednolicenie wizerunku firmy i podkreślenie jej kompleksowej, produkcyjno-usługowej działalności.

Nordglass planuje usprawnienie systemu obsługi klientów, maksymalne skracanie czasu serwisu, stałe zwiększanie dostępności produktów oraz rozszerzenie oferty. Firma zapewnia, że w związku ze zmianami nie nastąpi obniżenie jakości usług ani wzrost cen. Nordglass planuje także otwarcie kolejnych punktów serwisowych swej ogólnopolskiej sieci. Każdego roku firma  obsługuje ponad 100.000 zmotoryzowanych, którzy najczęściej naprawiają uszkodzenia punktowe szyb czołowych lub je wymieniają. Usługi świadczone są w pojazdach z każdego rocznika, marki i modelu. Pracujący tam montażyści to wyszkoleni według najwyższych standardów specjaliści z wieloletnim doświadczeniem stosujący w pracy. materiały i komponenty najwyższej jakości.

W swej ofercie firma  posiada też specjalną usługę hydrofobizacji, która wykorzystuje nanotechnologię. Nanopowłoki, zabezpieczają szybę przed uciążliwymi zabrudzeniami, a także poprawiają widoczność przez co zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy. Usługa dostępna jest we wszystkich punktach serwisowych. W przypadku szyb uszkodzonych firma oferuje pomoc w pośrednictwie pomiędzy klientem, a firmą ubezpieczeniową. Wieloletnia współpraca Nordglass z ubezpieczycielami pozwala na szybkie i sprawne oraz bezgotówkowe załatwienie wszystkich formalności. Najpierw naprawiamy to idea jaką kieruje się firma Nordglass, ponieważ pozwala ona zaoszczędzić klientom czas i pieniądze. Na każdą wykonaną usługę Nordglass udziela bezterminowej gwarancji.

Źródło: Nordglass

 


 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL