Wywrotki KH-KIPPER do utrzymania autostrady A2

Wywrotki KH-KIPPER do utrzymania autostrady A2

Wywrotki_KH-KIPPER_4t

W listopadzie bieżącego roku firma KH-KIPPER zrealizowała dostawę 12 sztuk zabudów na pojazdach przeznaczonych do utrzymania autostrady A2 na odcinku Nowy Tomyśl-Świecko.

Przekazane pojazdy to: 2 szt. MAN 4x2 z wywrotką trójstronną W3F; 1 szt. MAN 6x4 z wywrotką trójstronną W3F i żurawiem hydraulicznym HMF; 5 szt. MAN 6x4 w zabudową skrzyniową stałą ZSA; 2 szt. Volvo 4x2 z wywrotką trójstronną W3F; 2 szt. Volvo 6x4 z wywrotką trójstronną W3F i żurawiem hydraulicznym Hiab.

Zimą podwozie z zabudową służy jako nośnik do posypywarek podczas zimowego utrzymania autostrady A2, latem do bieżącego utrzymania jej infrastruktury. Wszystkie samochody wyposażone zostały w pługi czołowe i posypywarki firmy Schmidt, a 3-osiowe dodatkowo w boczne pługi tego producenta. Żurawie hydrauliczne wyposażone są w taki osprzęt roboczy jak; chwytak do materiałów sypkich i widły paletowe.

Podłoga i ściany skrzyń trójstronnych W3F wykonane zostały z odpowiednio 5- i 3-milimetrowej grubości stali 18G2A (ST52). Burty boczne dzielone na długości i burta tylna posiadają zawiasy górne i dolne. Burty tylne zostały wykonane w formie klapo-drzwi,otwieranych również na boki. Siatka na burcie przedniej chroni kabinę przed uderzeniami. Pojazdy zostały wyposażone w kompletny układ hydrauliczny, umożliwiający wywrot trójstronny. Uchwyty do mocowania ładunku (4 sztuki na stronę), zamontowane w podłodze skrzyni, pozwalają na mocowanie posypywarki. Skrzynie stałe wykonane zostały odpowiednio: podłoga - sklejka antypoślizgowa; burty - aluminium wysokiej jakości.


Źródło: KH-KIPPER

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL