Tysiąc naczep w Polsce

Tysiąc naczep w Polsce

naczepy-koegel
Po okresie niepewności o przyszłość fabryki Koegel, obecnie można mówić o powrocie do gry jednego z wiodących producentów naczep w Europie.
Koegel odzyskuje swoją pozycję na Starym Kontynencie, a przede wszystkim w Polsce, gdzie za pośrednictwem swego wyłącznego partnera, firmy Eurotrailer, chce w roku 2011 sprzedać ponad 1000 naczep kurtynowych.

Aktualny wpływ zamówień zdaje się potwierdzać przyjęte założenia i od 10 tygodnia, żeby sprostać oczekiwaniom rynku, firma uruchamia drugą zmianę w pełnym czasie pracy.

Olsztyńska firma Eurotrailer dzięki zdobytemu doświadczeniu w sprzedaży naczep ma być gwarantem sukcesu Koegel Trailer na rynku polskim. Spółka Eurotrailer została powołana w 2006 roku. Od początku swojej działalności zajmowała się przede wszystkim sprzedażą naczep marki Koegel. Od lipca 2010 roku na mocy porozumienia z Koegel Trailer, olsztyńska spółka, należąca do grupy DBK, jest wyłącznym przedstawicielem Koegla w Polsce.
W swojej ofercie Eurotrailer ma wszystkie produkty Koegel Trailer.

Kolejnym gwarantem sukcesu ma być podpisana właśnie umowa z firmą Remo-Car na sprzedaż naczep Koegel w Polsce centralnej. Firma Remo-Car, działająca od 1988 roku (obecnie w nowym obiekcie w Święcicach pod Warszawą), od 1995 r. prowadzi autoryzowaną stację obsługi Man-Star Trucks, a od 1996 r. była autoryzowanym dystrybutorem Schwarzmüller. Właśnie ta wiedza oraz doświadczenie były podstawą do podpisania umowy między Eurotrailer i Remo-Car. Umowa dotyczy sprzedaży oraz obsługi posprzedażnej, czyli w Święcicach otwarto tez autoryzowany serwis Koegla. Jak poinformował nas Adam Auksztulewicz, prezes zarządu Eurotrailera, firma Remo-Car jako diler Koegla objęła prawie całe woj. mazowieckie, znaczną część łódzkiego i lubelskiego. Na placu w Święcicach pojawiły się już nowe naczepy Koegla.
Oprócz centralnego przedstawiciela (Eurotrailer), naczepy i przyczepy niemieckiego producenta oferują w naszym kraju też: ESA Poznań, WTC Wrocław, CTC Ruda Śląska, Progum Kraków, ITC Nowy Sącz i GTC Radom.

Źródło: Eurotrailer


Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL