Nowa gama pojazdów dystrybucyjnych Renault Trucks

Nowa gama pojazdów dystrybucyjnych Renault Trucks

Nowa gama pojazdów dystrybucyjnych Renault Trucks stanowi kontynuację dotychczasowych osiągnięć firmy.

Dziedzicząc niezawodność i jakość od poprzednich pojazdów dystrybucyjnych Renault Trucks, spełnia najnowszą normę emisji spalin Euro 6, a także wyróżnia się lepszą ergonomią i bardziej asertywnym wyglądem.

Opracowując swoją nową gamę pojazdów dystrybucyjnych, Renault Trucks wykorzystało własne doświadczenia i wiedzę o tym specyficznym segmencie transportu. Mimo że nowe pojazdy dystrybucyjne Renault Trucks - seria D - bazują na wcześniejszych modelach firmy, stanowią bardziej konsekwentną propozycje rynkową, obejmującą jeden typoszereg z czterema modelami pojazdów zdolnymi spełnić wszystkie potrzeby klientów.

Serię D Renault Trucks tworzą obecnie trzy modele: Renault Trucks D (DMC od 10 do 18 t), Renault Trucks D Wide (DMC od 16 do 26 t) i Renault Trucks D Access (DMC od 18 do 26 t). Wkrótce zostanie ona uzupełniona o pojazd w klasie DMC od 3,5 do 7,5 t.

Pojazdy Renault Trucks D są napędzane nowymi silnikami spełniającymi normę emisji spalin Euro 6: sześciocylindrowym DTI 8 lub czterocylindrowym DTI 5. Jednostka DTI 5 w wersji o mocy 240 KM jest najmocniejszym na rynku silnikiem czterocylindrowym.

Podobnie jak w pozostałych pojazdach z nowej gamy Renault Trucks, nowa forma zewnętrzna, z trapezową kratą wlotu powietrza budzącą skojarzenia z symbolem "π", potęguje wrażenie wytrzymałości serii D. W wnętrzu kabiny pojawiły się nowe elementy zwiększające komfort pracy.

W celu spełniania zróżnicowanych potrzeb klientów z segmentów transportu dystrybucyjnego i komunalnego, Renault Trucks oferuje duży wybór podwozi i opcji przystosowania do zabudowy, a także specjalne wersje pojazdów.

Nowa gama Renault Trucks D została zaprojektowana we współpracy z klientami, tak aby była skutecznym narzędziem poprawy wydajności.


4trucks.pl / Renault Trucks Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL