Continental Urban HA3

Continental Urban HA3

Ekonomiczna opona do miejskiego maratonu.

Żadne opony autobusowe nie muszą sobie radzić z większymi wyzwaniami niż te używane w transporcie miejskim. Ciągłe hamowanie i przyspieszanie, częsty kontakt z krawężnikami i różne rodzaje nawierzchni wymagają od opon autobusów miejskich naprawdę wysokiej odporności.

Nowo opracowana opona Continental Urban HA3 imponująco radzi sobie z codziennymi trudami miejskiej eksploatacji. Jej konstrukcja, opracowana z myślą o intensywnym użytkowaniu, gwarantuje pierwszorzędne właściwości jezdne i wysoki poziom przyczepności bez poświęcania komfortu i bezpieczeństwa. Solidny karkas ze stalowym kordem o poczwórnym trójkątnym opasaniu i ścianki boczne, wzmocnione dodatkowo za pomocą kordu o większej gęstości, tworzą wyjątkowo sztywny kontur opony, który potrafi znieść także częsty kontakt z krawężnikami na przystankach autobusowych.

Nawet podczas wyjątkowo intensywnego deszczu nowa mieszanka bieżnika i jego specjalna, opracowana z myślą o jeździe miejskiej. Konstrukcja z głębokimi lamelami łączą optymalne prowadzenie z wyjątkowo niskim poziomem hałasu toczenia i wysokim komfortem jazdy przez cały okres eksploatacji.

Firmie Continental udało się zwiększyć przebieg nowej opony Conti Urban HA3 o 20 procent przy zachowaniu zdolności do bieżnikowania. W transporcie publicznym, w którym liczą się koszty, wyraźnie wyższa trwałość opon premium firmy Continental zapewnia bezpośrednią przewagę konkurencyjną.

- Oferujemy, więc klientom produkty opracowane specjalnie pod kątem ich zastosowań i specyfiki miejskiej jazdy, które idealnie odpowiadają na potrzeby zróżnicowanego środowiska pracy branży autobusowej - podkreśla Herbert Mensching, szef działu Marketing and Sales Truck Tires na region EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), komentując wyjątkową pozycję rynkową opon Continental trzeciej generacji.

Continental oferuje oponę Conti Urban HA3 w Europie z oznaczeniem M+S w rozmiarach 275/70 R 22.5 i 315/60 R 22.5 do montażu na wszystkich osiach. Opona Conti Urban HA3 275/70 R 22.5 jest dostępna w południowej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej.

Do użytku w miastach o surowych warunkach zimowych Continental dostarcza oponę do autobusów miejskich, która została przystosowana do jazdy po śniegu i lodzie – Conti UrbanScandinavia. Ta zimowa opona jest dostępna w rozmiarze 275/70 R 22.5, jako opona na oś napędzaną Conti UrbanScandinavia HD3 lub jako Conti UrbanScandinavia HA3 do montażu na wszystkich osiach.

Każdą nową oponę Conti Urban HA3 można pogłębiać i bieżnikować. Zdecydowanie wydłuża to okres eksploatacji i ekonomikę opon premium.


4trucks.pl / Continental Opony Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL