Nagroda konsumentów dla Iveco Daily

Nagroda konsumentów dla Iveco Daily

Iveco_Daily_600

Spółka Iveco Daily, należąca do Grupy Fiat Industrial, została 22 marca br. podczas uroczystej gali w Warszawie oficjalnie uhonorowana tytułem Dobry Produkt 2010 - Wybór Konsumentów.

Redakcja Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej  zrealizowała Ogólnopolskie Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich Dobry Produkt 2010. Patronat i opiekę merytoryczną nad badaniem objął Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Badanie zostało zrealizowane przez Zakład Badań Naukowych Polskiego Towarzystwa Socjologicznego w Warszawie.

Zakład Badań Naukowych PTS jest unikalną placówką, wyróżniającą się na rynku wysokim, akademickim poziomem prowadzonych badań społecznych. Badanie zostało zrealizowane na próbie 850 gospodarstw domowych w 5 największych miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu. Respondenci odpowiadali na pytanie, które marki produktów uważają za dobre w danej kategorii. Iveco Daily zdobył tytuł Dobry Produkt 2010  w kategorii Samochody Dostawcze - Segment T.

Iveco Daily jest dostępny w ponad 7000 konfiguracjach, z silnikami o 10 mocach użytecznych od 96 do 176 KM. Najszersza w segmencie gama rozwiązań proponowanych przez Daily sprawia, że oferuje on nieograniczone możliwości zaspokojenia wszelkich potrzeb transportowych i zapewnia wykonanie każdego zadania.

Podstawowe atuty Daily to: dopuszczalna masa całkowita od 2,8 do 7t; uciąg maksymalny do 3,5t; architektura dopasowana do każdych potrzeb (furgon, podwozie z kabiną pojedynczą lub brygadowa, minibus); tylna oś na kołach pojedynczych lub bliźniaczych; rama o przekroju ceowym, zapewniająca sztywność konstrukcji, odporność na zużycie, zapewniająca trwałość; ekologiczne i oszczędne jednostki napędowe, w tym spełniające normę EEV, wśród których znajduje się też jednostka zasilana gazem ziemnym. Iveco Daily dostępny jest także w wersji z napędem 4x4.

Iveco, spółka należąca do Grupy Fiat Industrial, projektuje, produkuje i sprzedaje szeroką gamę pojazdów użytkowych we wszystkich segmentach rynku, od pojazdów lekkich poprzez pojazdy średnie, a skończywszy na pojazdach ciężkich, ciężarówkach terenowych, autobusach do przewozów miejskich i międzymiastowych oraz autokarach, a także pojazdach do zadań specjalnych, takich jak pojazdy pożarnicze, do zadań terenowych oraz do celów obronnych i do ochrony ludności cywilnej.

Przyznanie tytułu Dobry Produkt 2010 - Wybór Konsumentów jest kolejnym dowodem zaufania, jakim polscy klienci obdarzyli Iveco Daily - lidera rynku w swoim segmencie, dzięki jego niezaprzeczalnym walorom użytkowym.

Źródło: Iveco Daily

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL