Volvo Polska laureatem Top Employer 2011

Volvo Polska laureatem Top Employer 2011

Nagrodzone_volvo_600

Firma Volvo Polska już po raz drugi znalazła się w prestiżowym gronie laureatów polskiej edycji badania Top Employers, prowadzonego przez Instytut CRF.

Instytut CRF (Corporate Research Foundation) - to niezależna organizacja odpowiedzialna za realizację projektu Top Employers. Podstawą projektu jest badanie, poprzez które Instytut CRF określa, czy organizacja spełnia wymogi otrzymania Certyfikatu Top Employer.

Badając przedsiębiorstwa, Instytut CRF weryfikuje takie obszary zarządzania zasobami ludzkimi, jak: świadczenia podstawowe, świadczenia dodatkowe i warunki pracy, szkolenia i rozwój oraz rozwój kariery zawodowej i kultura organizacyjna firmy. Badanie odbywa się w oparciu o obszerną listę pytań związanych z zasadami i praktykami w powyższych obszarach oraz o wywiady z pracownikami.

Certyfikat Top Employer przyznawany jest wyłącznie tym pracodawcom, którzy wykażą, że spełniają najwyższe, międzynarodowe standardy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Uzyskując tytuł Top Employer, Volvo Polska znalazło się w gronie 20 firm w Polsce i około 600 na świecie, które mogą posługiwać się tym wyróżnieniem.

Nagrody Top Employer przedstawicielom wyróżnionych firm wręczył Steven Veenendaal - dyrektor zarządzający Instytutu CRF. Nagrodę dla Volvo Polska odebrali: Bożena Michońska - dyrektor ds. personalnych Volvo Polska oraz Krzysztof Trembecki - dyrektor finansowy Volvo Polska. 

- Cieszymy się, że już po raz drugi Volvo Polska znalazło się w prestiżowym gronie najlepszych pracodawców, spełniających najwyższe standardy w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Tytuł Top Employer to dla nas powód do dumy, ale również wielka motywacja, aby jeszcze bardziej doskonalić nasze działania i być atrakcyjnym pracodawcą dla obecnych i przyszłych pracowników - powiedziała odbierając nagrodę - Bożena Michońska.

Źródło:  Volvo Polska


 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL