Kassbohrer z prezentacją u klientów

Kassbohrer z prezentacją u klientów

Naczepy_kassbohrer_4T

Już po raz drugi w tym roku Kässbohrer ruszył w dwutygodniową trasę po Polsce z prezentacją swojej naczepy kurtynowej. Naczepa podróżowała po regionie śląskim, a także w okolicach Podkarpacia, gdzie pojawiła się między innymi w takich miastach jak Tarnów, Rzeszów, Tarnobrzeg czy Łańcut.

Celem objazdu było zapoznanie  klientów z aktualnie oferowaną paletą produktową tej marki. W ofercie Kassbohrera można znaleźć:  naczepy burtowe i kurtynowe, platformy, silosy, cysterny oraz  naczepy niskopodwoziowe.

- Poprzednia edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem i pozostawiła pewien niedosyt, dlatego postanowiliśmy ją powtórzyć - relacjonuje Grzegorz Wróbel, dyrektor Regionu Południe w firmie Timex, która jest Generalnym Importerem tych naczep w Polsce.

Podczas objazdu zaprezentowano również innowacyjne rozwiązania, które Kassbohrer wprowadził na polski rynek jako standard naczep.  Warto podkreślić, że tego typu rozwiązania w konkurencyjnych firmach stanową dodatkowo płatne wyposażanie opcjonalne, są to np.: rolkowe odbojniki, duża stalowa skrzynia na narzędzia, przednia ściana wzmocniona od strony wewnętrznej stalową blachą, poduszki zawieszenia 350mm, itd. Marka Kassbohrer cieszy się pozytywną opinią użytkowników, dlatego pojazd wzbudził duże zainteresowanie wśród uczestników prezentacji.

Timex S.A. zadbał o to, by do Polski trafiały wyłącznie naczepy, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Każda z importowanych teraz do Polski cystern jest kontrolowana przez inspektorów Transportowego Dozoru Technicznego jeszcze w fabryce. W ten sposób mamy pewność, że na nasz rynek trafiają wyłącznie naczepy z aprobatą TDT. Poza tym, producent stosuje tylko komponenty uznanych na rynku marek, takie jak: osie SAF, pneumatyka WABCO, układy elektryczne ASPOCK, kłonice HESTAL, dachy przesuwne EDSCHA, opony GOODYEAR lub BRIGESTONE, ewentualnie na życzenie MICHELIN. Wszystkie naczepy Kassbohrer posiadają certyfikat TUV, potwierdzający ich zgodność z normą EN12642XL, dotyczącą zabezpieczenia ładunków.

Wszelkie dodatkowe informacje na temat  całej palety produktów oraz innowacyjnych rozwiązań zainteresowani uzyskają u przedstawicieli oraz w terenowych oddziałach Timex Generalnego Importera Kassbohrer  w Polsce. 
   
Źródło: Kassbohrer, Timex

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL