Nowości produktowe firmy Speedline Truck

Nowości produktowe firmy Speedline Truck

Speedline Truck poszerza swoją ofertę o felgę dla sektora autobusowego.

Ze względu na szczególną strukturę otworów kontrolnych najnowsza dołączona do gamy produktów Speedline Truck felga SLT 2900 w rozmiarze 22,5x8,25" skierowana jest przede wszystkim do menedżerów flot i autobusów, którzy oprócz dobrze znanych zalet kutych felg chcą dodać do swoich pojazdów nowy odróżniający element, montując felgi o szczególnym wzornictwie. Również za pomocą nowego programu kutych felg Speedline Truck zamierza podtrzymywać swoją renomę i tradycję przedsiębiorstwa podkreślającego wagę wzornictwa, zwracając się przede wszystkim do tych klientów, którzy w konfiguracji swojego pojazdu, chociaż nie rezygnują z funkcjonalności, nie zaniedbują estetyki i chcą się odróżnić.

Odpowiadająca najnowszym standardom technicznym felga ma nośność 3750 kg - najwyższą w segmencie - i oprócz znacznej redukcji wagi w stosunku do obecnych na rynku felg stalowych pozwala użytkownikom liczyć na dodatkowy zapas nośności.

Felga o wadze zaledwie 23,3 kg jest najlżejszą w segmencie i posiada szczególną wytrzymałość uzyskaną podczas procesu kucia. Oprócz oszczędności wagi felga w znacznym stopniu przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa, a ze względu na swoją trwałość, odporność i wysoką przewodność cieplną zapewnia dodatkowe korzyści w zakresie zmniejszenia kosztów operacyjnych, które powstają w trakcie czynnej eksploatacji ciężarówki. Felga pasuje do wszystkich rozmiarów obręczy koła w segmencie i może być stosowana do wszystkich planowanych ciągników i autobusów. Nowa felga dostępna jest z nową bardzo jasną powierzchnią "Diament", o wiele lepszą od innych propozycji na rynku, oraz w wersji polerowanej.

Nowa felga została zatwierdzona przez Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego i jest już dostępna w oryginalnym wyposażeniu samochodów ciężarowych i u partnerów handlowych Speedline Truck i Ronal.

Felga SLT 2900 w rozmiarze 22,5x8,25" jest idealną odpowiedzią firmy Speedline Truck dla wszystkich, którym bardzo zależy na wadze i konfiguracji własnej ciężarówki. Nasze felgi są dostępne u partnerów wymienionych poniżej lub ich wybranych partnerów w zakresie wyposażenia oryginalnego. Alupart Sp.

4trucks.pl / Alupart

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL