Castrol Professional Academy - 6 najlepszych drużyn

Castrol Professional Academy -  6 najlepszych drużyn

logo_castrol_-_600

Wyłoniono finalistów IV Ogólnopolskiego Konkursu Motoryzacyjnego Castrol Professional Academy. Celem akcji jest poszerzanie wiedzy i ułatwianie startu w zawodzie mechanika oraz menadżera serwisu samochodowego.

To już czwarta edycja konkursu Castrol Professional Academy. Od początku jego trwania objął 1800 uczniów ze szkół z całej Polski. Jego organizatorami są Castrol, Ford i Magazyn Top Gear. 16 kwietnia 2011 r. 6 najlepszych drużyn spotka się w warszawskim serwisie Ford Bemo Motors, aby powalczyć o cenne nagrody i indeks Politechniki Poznańskiej. Do tegorocznego konkursu zgłosiło się w sumie 700 osób tworząc 227 trzyosobowych zespołów. Pierwsze zadania, na które każda z drużyn miała niespełna 48 godziny, rozwiązywano drogą elektroniczną.

Zespoły zakwalifikowane do finału wg ilości punktów: Paweł Dakiniewicz, Damian Zięcina i Damian Iwiński, z Zespołu Szkół nr 10 w Koszalinie,  opiekun - Edmund Konefał; Dawid Basista, Ernest Błaż, Sylwester Mikosz, z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie. Opiekun - Piotr Boś; Bartłomiej Borawski, Tomasz Grochowski, Michał Ejsmont, z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim, opiekun - Mariusz Antol; Jarosław Kijak, Kamil Marciniak, Andrzej Palusiński, z Zespołu Szkół Samochodowych w Lublinie, opiekun - Jan Trzeszczotka; Wojciech Tetlak, Tomasz Litwin, Damian Żak, z Technikum Mechaniczno-Elektrycznego w Biłgoraju, opiekun - Jarosław Dubiel; Borys Rdzanek, Marcin Amerek, Michał Mazur, z Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu, opiekun - Dariusz Stępniewski.

Więcej informacji; regulamin, harmonogram i opis atrakcyjnych nagród można znaleźć na stronie konkursu www.castrolprofessionalacademy.pl .

Źródło: Castrol

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL