Peter Rothenhofer nowym dyrektorem ZF Services Polska

Peter Rothenhofer nowym dyrektorem ZF Services Polska

zf_services_600

1 kwietnia 2011 r. stanowisko dyrektora Przedstawicielstwa  ZF Services na Polskę objął Peter Rothenhofer. Jest on związany z ZF Services (wcześniej ZF Trading) od 1995 r. Ostatnio zajmował stanowisko Key Account Managera w dziale sprzedaży na Europę Środkową w centrali firmy w Schweinfurcie. Wcześniej pełnił szereg funkcji związanych z działalnością handlową firmy i doradztwem technicznym.

W Polsce firma ZF Services współpracuje na stałe z 12 największymi podmiotami branży motoryzacyjnej, wliczając w to tak ważnych graczy na rynku jak np.: Inter Cars, Fota, Inter Team, Hart, Autos czy Suder. Na polskim rynku części zamiennych, ZF Services oferuje najwyższej jakości amortyzatory i sprzęgła pod marką SACHS: zawieszenia, elementy układu kierowniczego oraz elementy gumowo-metalowe marki LEMFORDER, a także pompy oraz przekładnie kierownicze marki ZF Parts. Firma prowadzi również szkolenia teoretyczne i praktyczne z zakresu instalacji oraz użytkowania swoich produktów, zarówno dla niezależnych jak i licencjonowanych punktów serwisowych.

- Liczę, że doświadczenie we współpracy z firmami z Europy Środkowo-Wschodniej, pozwoli mi rozwijać dobre, długofalowe relacje z kluczowymi kontrahentami ZF Services w Polsce. W perspektywie krótkoterminowej, mam nadzieję, że uda się zwiększyć zasięg naszych programów partnerskich, takich jak np. Original SACHS Service. Zamierzamy również poszerzyć pakiet działań i usług dla partnerów hurtowych i warsztatów  - mówi Peter Rothenhöfer.

Źródło: ZF Services Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL