SilesiaTSL EXPO - już wkrótce

SilesiaTSL EXPO - już wkrótce

Expo_Silesia_Ml

Już za tydzień w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się na Targi Transportu, Spedycji i Logistyki SilesiaTSL EXPO.

W dniach 14 - 15 kwietnia 2011r. odbędą się w Sosnowcu Targi SilesiaTSL EXPO. Organizatorzy oferują bogaty program wydarzeń towarzyszących:
14 kwietnia - Konferencja pt. Nowe strategie i technologie w transporcie, spedycji i Logistyce - pod patronatem merytorycznym Wiceprzewodniczącego Sejmowej Komisji Infrastruktury - Janusza Piechocińskiego oraz z naukowym wsparciem prof. Marka Sitarza z Politechniki Śląskiej w Katowicach; konkurs o tytuł Mistrza Kierownicy, organizator; CEZ CARGO.

15 kwietnia - Konferencja pt. Narzędzia wspierające sprzedaż w logistyce czyli sprzedaż jako praca zespołowa - organizator Pomarańczowa Akademia Uni-Logistics, współorganizator; Expo Silesia.
 
14-15 kwietnia - Giełda Używanych Wózków Widłowych firmy Jungheinrich; Forklift Cup - zawody na najlepszego kierowcę wózka widłowego.

SilesiaTSL EXPO to: obecność wiodących firm z branży: m.in. CTL Logistics; PKP CARGO; PKP Informatyka; PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa; ekspozycja członków Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei w ramach wspólnego stoiska, prezentacja Czech, które jako Kraj Partnerski targów przygotują interesującą ekspozycje, Synergia najnowszych osiągnięć  transportu szynowego, drogowego oraz logistyki i magazynowania. Odbędzie się również wspólna debata nad problemami transportu w Polsce i Europie.

W targach SilesiaTSL EXPO warto uczestniczyć ponieważ: to jedyne takie wydarzenie w Polsce; w jednym miejscu kompleksowa oferta firm z branży transportu szynowego, drogowego oraz spedycji i logistyki; większa liczba profesjonalnych gości targowych; obecność samorządowców i decydentów.

Źródło: Expo Silesia

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL