Kolejni klienci wybrali ciężarówki Isuzu Trucks

Kolejni klienci wybrali ciężarówki Isuzu Trucks

Izuzu_trucks_4T

Kolejne auta ciężarowe marki Isuzu dotarły do celu.  Do grona nowych, szczęśliwych posiadaczy niezawodnych, japońskich ciężarówek należą m.in. firmy: Premium Trade, P.H.U. Eve,  Ziemia Polska.

Premium Trade jest największą w Polsce składnicą nowych maszyn rolniczych, jak również cieszącym się doskonałą renomą przedsiębiorstwem, świadczącym usługi transportowe i spedycyjne.  W ostatnim czasie do firmowej floty dołączyło również Isuzu gamy N -  N35.150 HD. Nowym pomocnikiem przy utylizacji odpadów w spółce Ziemia Polska, został Isuzu N35.150, a w transporcie międzynarodowym, firmie Eve, od niedawna  asystuje Isuzu.

Właściciele pytani o powody wyboru Isuzu podkreślali przede wszystkim ich niskie koszty eksploatacji, niezwykłą wytrzymałość oraz zastosowanie materiałów najwyższej jakości. Isuzu - to auta dynamiczne, oszczędne i wydajne, które  za sprawą wygodnych, przestrzennych i dobrze wyposażonych kabin, są doskonale przystosowane, zarówno do transportu lokalnego i regionalnego. Znaczącą rolę odegrała również polityka Isuzu Trucks Polska, nastawiona na dostosowanie odpowiednich rozwiązań do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Źródło: Isuzu Trucks Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL