Aktualizacja aplikacji NAVIGON na iPhone’a

Aktualizacja aplikacji NAVIGON na iPhone’a

 Navigon_aktual_4T


Posiadacze aplikacji MobileNavigator na iPhone’a otrzymają nowe funkcje - Reality Scanner oraz Traffic Check, które pozwolą im być na bieżąco z sytuacją na drodze. Aktualizacja do wersji 1.8.0 zawiera również najnowsze mapy. Dzięki możliwości zakupu dodatkowych opcji z poziomu aplikacji można korzystać z przewodnika turystycznego lub nawigacji dostosowanej do samochodów ciężarowych i camperów. Do 28 kwietnia dla nowych klientów obowiązują promocyjne ceny na aplikację.

 Aktualizacja aplikacji MobileNavigator do wersji 1.8.0 pozwala szybciej zorientować się w sytuacji na drodze. Dodatkowo, bezpłatna aktualizacja zawiera najnowsze mapy.
- Dzięki nowym funkcjom - Traffic Check i Reality Scanner, otrzymamy istotne informacje przydatne w codziennym przemieszczaniu się po mieście lub dalszych podróżach - mówi Gerhard Mayr, Vice President działu Mobile Phone Business w firmie NAVIGON.

Reality Scanner - nowa funkcja, która zmienia zwykły spacer w przygodę. Cele specjalne w najbliższej okolicy naniesione są na obraz wyświetlany z kamery iPhone’a. Nazwa, symbol i odległość do celu zostaną wyświetlone nad obrazem. Jeżeli użytkownik kliknie na symbol celu specjalnego, pojawi się okno z dodatkowymi informacjami i możliwością uruchomienia nawigacji i doprowadzenia do wybranego celu. Funkcja Reality Scanner może być uruchomiona z poziomu wyszukiwania celów specjalnych w menu głównym lub włączana jest automatycznie podczas korzystania z nawigacji w trybie pieszym, kiedy iPhone trzymany jest w pozycji pionowej.

 Traffic Check - funkcja dostępna razem z aktualizacją, dzięki której użytkownicy otrzymują status o sytuacji na drodze. Po kalkulacji trasy pojawia się specjalny wskaźnik informujący o robotach drogowych, utrudnieniach w ruchu i korkach. Wpływ tych czynników na wybraną przez nas trasę symbolizowany jest w postaci kolorów; zielonego, żółtego i czerwonego. Wskaźnik ukrywany jest po kilku sekundach. Użytkownik klikając na ikonkę z informacjami, otrzyma opis funkcji <i>Traffic Live</i>, wraz z możliwością zakupu tej usługi dostarczającej w czasie rzeczywistym informacji o sytuacji na drodze.

Nawigacja dla ciężarówek i amperów
Specjalny dodatek “Truck and Caravan Navigation” dostępny do kupienia z poziomu aplikacji w cenie 79,99 euro umożliwia wykorzystanie iPhone’a jako pomocnika w czasie podróży samochodami ciężarowymi lub camperami. Nawigacja Truck and Caravan proponuje tylko takie trasy, które odpowiadają rozmiarom i wadze naszego pojazdu. Przed uruchomieniem nawigacji tworzymy indywidualny profil samochodu, wprowadzając jego długość, szerokość i wagę. Tym samym automatycznie wykluczane są trasy, na których występują wąskie drogi czy mosty o niedostatecznej nośności.
Oprogramowanie MobileNavigator można także z łatwością przekształcić w przewodnik turystyczny z informacji o hotelach i recenzjach, dzięki dodatkowi Michelin Restaurant and Hotel Guide lub w typowy przewodnik turystyczny, dzięki dodatkowi Michelin Green Guide.
Do 28 kwietnia nowi klienci mogą kupić oprogramowanie NAVIGON MobileNavigator dla iPhone’a w wersji europejskiej w specjalnej cenie 59,99 euro (zamiast 89,99 euro), a wersję regionalną za 49,99 euro (zamiast 74,99 euro). Bezpłatna aktualizacja dla obecnych posiadaczy oprogramowania jest już do pobrania z Apple App Store. Aktualizacja funkcji dla wersji Select będzie dostępna w najbliższym czasie.

- Sugerujemy pobrać najnowszą aktualizację, ponieważ tylko posiadacze wersji 1.8.0 będą mogli w przyszłości korzystać z kolejnych funkcji - mówi Gerhard Mayr.

Źródło: NAVIGON

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL