System Trans.eu poszerzony o funkcję masowego importu ofert

System Trans.eu poszerzony o funkcję masowego importu ofert

Operator Systemu Trans.eu, czyli pakietu nowoczesnych rozwiązań wspomagających pracę przewoźników i spedytorów, na swojej stronie internetowej www.trans.eu udostępnił najnowszą wersję oprogramowania, które zostało poszerzone o funkcję masowego importu ofert.

Trans.eu przyzwyczaił już swoich klientów do ciągłego zaskakiwania kolejnymi nowinkami technologicznymi. Na początku br. firma zaprezentowała kolejną wersję swojego oprogramowania, która pozwalała użytkownikom m.in. na przesyłanie plików tekstowych i graficznych przez komunikator, udostępnianie ofert innym pracownikom firmy czy zdobywanie rekomendacji od pozostałych użytkowników Systemu Trans.eu. Niecałe 4 miesiące później Trans.eu wdraża kolejne rozwiązanie - możliwość masowego importu ofert do Systemu.

Dzięki tej funkcji, użytkownicy mogą szybko wystawić wiele ofert na giełdzie ofert bez konieczności wielokrotnego wypełniania formularzy zgłoszenia ładunku lub pojazdu.

- Praca w transporcie wymaga umiejętności sprawnego zapanowania nad wieloma trudnymi procesami odbywającymi się jednocześnie. Naszym celem, jako spółki technologicznej jest uproszczenie i przyspieszenie tych procesów - mówi Grzegorz Haładus z Departamentu Komunikacji firmy. - Opcja importu ofert na giełdę pozwoli na jeszcze większą oszczędność czasu naszych klientów.

Aby umieścić na giełdzie ładunków i pojazdów wiele ofert jednocześnie wystarczy zaimportować do Systemu przygotowany wcześniej plik w formiacie .csv zawierający szczegóły oferty ładunku lub pojazdu.

Po wprowadzeniu danych, System poinformuje użytkownika o liczbie zaimportowanych wierszy i ich poprawności. Potem wystarczy już tylko potwierdzić fakt importu ofert, aby oferty zostały opublikowane w Systemie Trans.eu.


4trucks.pl / Trans.eu

Przeczytaj też:
Utrudnienia w okolicy Alkmaar. Boeing jedzie.

Transport gabarytu zajął trzy dni.

 

Kierowca ciężarówki jednym z najlepiej zarabiających w Rosji

Według rosyjskich ekspertów poszukujących pracowników w Rosji, najlepiej płatne prace w 2018 roku dotyczyły IT, transportu, logistyki i produkcji.

Ciężarówka wywrócona na wietrze - kto winien?

W okresie jesienno-zimowym lub wiosną ciężarówki są narażone na silne podmuchy wiatru. czasem przewracają się.

44 tony - tak, ale pod pewnymi warunkami

Niemieckie Ministerstwo Transportu odrzuciło wniosek 17 spedytorów którzy domagali sie dopuszczenia do ruchu drogowego zestawów 44 tonowych.

Dzień Reformacji - zakaz jazdy samochodów ciężarowych

Państwa federalne, w których Dzień Reformacji jest związany z zakazem prowadzenia pojazdów to: Brandenburgia, Mecklenburg-Vorpommern, Saksonia, Saksonia-Anhalt i Turyngia.

Głos Niemców w sprawie transportu

Coraz więcej samochodów ciężarowych porusza się po autostradach i drogach krajowych w Niemczech, co skutkuje rosnącą liczbą poważnych wypadków z ich udziałem.

Transport samochodami dostawczymi krytykowany w Niemczech

W Niemczech, w niedługim czasie, mogą nastąpić zmiany dotyczące transportu drogowego. Chodzi tu o samochody dostawcze z tzw. kurnikami na dachu.

Dlaczego Coca-Cola wybrała TomTom WEBFLEET?

Aplikacja WEBFLEET od TomTom jest prostym sposobem na zarządzanie flotą.

Doświadczony i zapracowany - kim jest polski kierowca?

Kto obecnie jeździ w firmach transportowych?

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL