Co ma w sobie nowy MAN ?

Co ma w sobie nowy MAN ?

Od 15 kwietnia firma MAN Truck & Bus Polska rozpoczęła prezentacje nowych pojazdów MAN serii TG Euro 6 dla polskich klientów.

- To bardzo interesujący projekt. Tym razem postanowiliśmy zmienić formułę naszych działań, tak aby każde spotkanie miało indywidualny charakter a handlowiec mógł poświęcić klientowi maksimum uwagi - mówi Bernard Wieruszewski, Sales Manager MAN Truck & Bus Polska.

Nowe ciągniki siodłowe MAN z silnikami Euro 6 pojawią się do końca czerwca 2013 w siedzibach kilkuset firm transportowych, gdzie nasi przedstawiciele handlowi będą prezentować najbardziej istotne cechy produktu, za pomocą mobilnej aplikacji wykorzystującej technologię augmented reality* Przez kolejne części interaktywnej prezentacji uczestników poprowadzi humorystyczny komentarz Wojciecha Manna. Dzięki wykorzystaniu tabletu ze specjalnie przygotowaną aplikacją z modelami 3D, przedstawiamy nasz produkt w niezwykle ciekawy i nowatorski sposób, licząc na duże zainteresowanie klientów. W bardzo ciekawy i prosty sposób możemy pokazać elementy pojazdu, które nie są widoczne "gołym okiem". Aplikacja koncentruje się na 4 podstawowych elementach, a są to:
- silnik Euro 6,
- rama pojazdu,
- tłumik,
- kabina i jej nowe wnętrze.

Na stronie www.mojnowyman.pl, która jest dedykowana akcji, można na bieżąco śledzić mapę wszystkich spotkań oraz posłuchać, co Pan Wojciech Mann mówi o nowym ciągniku MAN TGX Euro 6.

- Wprowadzenie na rynek nowych pojazdów to dla każdej firmy wielkie wydarzenie. MAN Truck & Bus Polska jak zawsze w takich momentach chce, aby było ono wyjątkowe i na długo pozostało w pamięci wszystkich. Tym razem przedstawiamy nowy pojazd przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi komunikacyjnych. Chcemy pokazać naszym klientem, że nie tylko nasz produkt jest innowacyjny i nowoczesny, ale również cała nasza firma i jej filozofia działania - powiedział Piotr Stański, Prezes Zarządu firmy.


4trucks.pl / MAN Truck & Bus Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL