Gdynia: Od środy Estakada Kwiatkowskiego w remoncie

Gdynia: Od środy Estakada Kwiatkowskiego w remoncie

W środę 10 kwietnia rozpocznie się remont przegubu Estakady Kwiatkowskiego w Gdyni nad ul. Opata Hackiego, zamknięta będzie dla ruchu jezdnia Estakady od ul. Morskiej do ul. Hutniczej.

Remont potrwa do 30 czerwca 2013.

Tymczasowa organizacja ruchu na czas robót będzie wprowadzana stopniowo w nocy z 9 na 10 kwietnia i zacznie obowiązywać w środę o godzinie 4.00. Nastąpią istotne utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w tym rejonie.

W pierwszym etapie robót zamknięta zostanie dla ruchu jezdnia Estakady w kierunku Obłuża na odcinku od ul. Morskiej do ul. Hutniczej. Na sąsiedniej jezdni Estakady Kwiatkowskiego na odcinku od ul. Hutniczej do ul. Morskiej zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy.

Zamknięta zostanie łącznica wjazdowa na Estakadę Kwiatkowskiego z ul. Morskiej w kierunku Obłuża. Wjazd na Estakadę od strony ul. Morskiej w stronę Obłuża będzie odbywał się łącznicą zjazdową "pod prąd".

Dla kierunku ruchu od Obłuża do Obwodnicy Trójmiasta nie będzie przejazdu Estakadą nad ul. Morską, konieczny będzie przejazd dołem łącznicami przez skrzyżowanie z ul. Morską. Nie będzie możliwości zjazdu z Estakady od strony ul. Morskiej do ul. Hutniczej. Objazd do ul. Hutniczej będzie odbywał się poprzez nawrót na węźle Estakady Kwiatkowskiego i ul. Wiśniewskiego.

W czasie zamknięcia obowiązywać będzie ruch dwukierunkowy na drugiej jezdni Estakady, na odcinku od ul. Hutniczej do Morskiej, wjazd na Estakadę od ul. Morskiej w stronę Obłuża będzie się odbywać "pod prąd", łącznicą zjazdową do ul. Morskiej, nie będzie możliwości zjazdu z Estakady od strony ul. Morskiej do ul. Hutniczej, nie będzie przejazdu nad ul. Morską od strony Obłuża w kierunku obwodnicy - konieczny będzie przejazd dołem, przez skrzyżowanie Estakady i ul. Morskiej.


4trucks.pl / rynekinfrastruktury.pl

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL