Teleroute i Norbert Dentressangle - razem przez najbliższe 5 lat

Teleroute i Norbert Dentressangle -  razem przez najbliższe 5 lat

teleroute_600

Przez najbliższe 5 lat Teleroute będzie jedyną giełdą ładunków i pojazdów w Europie, w której każdego dnia, zamieszczane będą wszystkie oferty ładunków Norbert Dentressangle, a system zarządzania transportem firmy zostanie bezpośrednio połączony z giełdą.

Dzięki połączeniu każdego dnia w giełdzie Teleroute znajdzie się ok. 3 000 nowych ofert ładunków, dostępnych dla użytkowników we wszystkich krajach, także w Polsce. Nowopodpisana umowa pomiędzy Teleroute i Norbert Dentressangle świadczy o efektywności wykorzystywanego rozwiązania, jak również zadowoleniu obu strony z dotychczasowej współpracy. Jest to pierwsza tak długoterminowa umowa podpisana przez obie firmy.

- Czynnikiem decydującym o wyborze systemu publikacji naszych ofert był wysoki poziom efektywności operacyjnej. Teleroute zaoferował nam rozwiązanie, możliwe do zastosowania w całej Europie. To pozwoliło nam przekonać naszych partnerów, że jest to rozwiązanie najlepiej dopasowane do naszych wspólnych potrzeb - mówi Hervé Montjotin, dyrektor zarządzający komórką transportową oraz członek zarządu Norbert Dentressangle.

Źródło: Teleroute

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL