Nawigacja samochodowa NAVTO

Nawigacja samochodowa  NAVTO

Firma AutoGuard przygotowała specjalną wakacyjną ofertę. Wyjeżdżając z biurem podróży Easy Travel będzie można za darmo wypożyczyć nawigację samochodową NAVTO, zawierającą specjalnie przygotowane, atrakcyjne trasy dla całej rodziny.

Urządzenie to, jest niebywałym udogodnieniem, gdyż pozwala turystom samodzielnie wytyczyć wybrane trasy, a także bezpiecznie oraz w komfortowych warunkach podróżować. Charakteryzuje się prostą, obsługą oraz przejrzystym dwustopniowym menu. Nawigacja nie rozprasza uwagi kierowcy, a jest przystępna dla osób w różnym wieku. NAVTO wyposażone jest w 42 mapy europejskich państw. Dodatkowo, można nanieść tzw. punkty użyteczności (POI) podzielone na 24 kategorie, takie jak: lotnisko, bankomat, warsztat i wiele innych.

Nawigacja wyposażona jest w mapy firmy NAVTEQ - światowego lidera w tej branży. Urządzenie posiada trzy tryby wyznaczania trasy: najkrótszej, najszybszej oraz omijającej drogi płatne. Wyświetla istotne informacje: rodzaj manewru, odległość do kolejnego manewru, odległość do celu, pozostały czas do końca podróży, aktualną godzinę, nazwę ulicy, na której znajduje się pojazd. Posiada opcję grafiki w 3D jak również tradycyjnego widoku w 2 D, obie dostępne w trybie dziennym i nocnym. Kierowcy używający nawigację mają możliwość regulowania skali mapy w trakcie jazdy, a także przesuwania jej w celu zapoznania się otoczeniem trasy.

Źródło: AutoGuard

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL