Nowości STAS 2013

Nowości STAS 2013

Rok 2013 dla belgijskiego producenta - firmy STAS rozpoczyna się bardzo pozytywnie. W tym roku na rynek wchodzi nowa wersja naczepy MF 92 serii B - opartej na stalowej ramie.

Naczepa waży tylko 100kg więcej od naczepy serii A - na utwardzanej ramie aluminiowej H34 , a jest tańsza aż o 1500 euro! Galwanizowana solidna rama, zbudowana z tzw. dwuteowych stalowych profili o wysokiej wytrzymałości, nie jest w STAS'ie nowością. Pojazdy tego typu znajdują się w ofercie belgijskiego producenta już od kilku lat.

Drugim ważnym produktem STAS'a na 2013 r.będą bardzo lekkie aluminiowe naczepy wywrotki wykonane przy użyciu najnowocześniejszych technologii i surowców.

PTM - STAS POLSKA autoryzowany wyłączny dystrybutor i serwis STAS oraz CARGOFLOOR w Polsce, wychodząc na przeciw potrzebom klienta, ma do zaoferowania w 2013 roku naczepy z nowego programu tzw. stokowego z magazynu w Polsce. Bogato skonfigurowane naczepy V45m3 i V51m3 są w atrakcyjnych cenach. PTM - STAS POLSKA dbając o wygodę swoich klientów proponuje dostawę naczep własnym transportem bezpośrednio do kupującego.

Programem stokowym wkrótce zostaną objęte również naczepy serii Walking Floor, jednak z uwagi na ich popularność nie jest łatwe utrzymywanie stanu wolnych pojazdów do sprzedaży.
Kolejnym udogodnieniem dla klientów STAS jest bogata oferta usług serwisowych głównie w zakresie hydrauliki i pneumatyki oraz stała dystrybucja części do naczep wszystkich marek.


4trucks.pl / STAS POLSKA

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL