Opony Goodyeara do transportu regionalnego

Opony Goodyeara do transportu regionalnego

Większe oszczędności i krótsza droga hamowania na mokrej nawierzchni.

Nowe opony Goodyeara w rozmiarze 17.5” do przewozów regionalnych na oś sterującą oraz napędową zapewniają mniejsze zużycia paliwa i skrócenie drogi hamowania na mokrej nawierzchni w porównaniu z wcześniejszymi modelami (RHS II i RHD II) .

Nowe opony noszą nazwę Regional RHS II+ i RHD II+. Opór toczenia nowych modeli jest średnio o 12% mniejszy, a przyczepność na mokrej nawierzchni lepsza o 16%. Oznacza to - w porównaniu z poprzednim modelem - zwiększenie efektywności paliwowej i lepsze parametry hamowania, bez kompromisów w zakresie przebiegów.

Dla większości operatorów przewozów regionalnych i zajmujących się dystrybucją towarów najważniejszym czynnikiem jest przebieg, zaś pozostałe priorytety to przyczepność na mokrej nawierzchni i efektywność paliwowa. Nowe opony nie tylko gwarantują długie przebiegi, zgodnie z trendem wyznaczonym przez ich poprzednie generacje, lecz także charakteryzują się udoskonaleniami w innych kluczowych obszarach, m.in. trwałości konstrukcyjnej.

Nowe opony zostały zatwierdzone przez dużych producentów pojazdów ciężarowych, takich, jak DAF i Mercedes-Benz.

Goodyear Regional RHS II + i RHD II + można bieżnikować i pogłębiać. Opony są dostępne w rozmiarach 205/75R17.5, 215/75R17.5 i 245/70R17.5.


4trucks.pl / Goodyear Dunlop Tires Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL