Conti360° Fleet Services rozszerza ofertę

Conti360° Fleet Services rozszerza ofertę

Thomas_Wolf_-_600

Continental rozszerza ofertę zindywidualizowanych usług konsultingowych w zakresie zarządzania flotą dla międzynarodowych przewoźników w Europie. Pod kierunkiem Thomasa Wolfa  zespół doświadczonych specjalistów w dziedzinie ogumienia i logistyki zapewnia wsparcie dla firm przewozowych mających oddziały i eksploatujące parki pojazdów w kilku krajach europejskich. Celem tego przedsięwzięcia jest zapewnienie sukcesu ekonomicznego przewoźników w coraz bardziej międzynarodowej branży logistycznej poprzez odpowiednie zarządzanie flotami pojazdów, w tym wymianą ogumienia.

Usługi konsultingowe świadczone przez zespół Continental International Fleet Business Truck Tires z regionu EMEA koncentrują się na ocenie procedur biznesowych i kontroli kosztów.  Ole Winther -  specjalista w dziedzinie bankowości, zamieszkały w Danii,  odpowiada za usługi konsultingowe w Skandynawii i Wielkiej Brytanii, a Vandamme czuwa nad ich świadczeniem w krajach Beneluksu, Francji, Włoszech, Portugali i Hiszpanii. Wcześniej zasiadał w zarządach i kierował departamentami biznesowymi w kilku bankach, a przez ponad 12 lat był członkiem wyższej kadry kierowniczej w firmie eksploatującej około 4500 naczep i oferującej ich wynajem, ma ogromne doświadczenie w segmencie flotowym.  Dzięki swojej pracy  zna on  od podszewki branżę transportową. Ma także doświadczenie we współpracy w międzynarodowym środowisku, zdobyte w kontaktach z międzynarodowymi firmami transportowymi z Danii, Szwecji i Norwegii oraz w firmach, w których sam pracował w Danii, Polsce, Hiszpanii i Niemczech.

Zespół Thomasa Wolfa działa w całej UE. Dostępność usług konsultingowych korzystnie wpływa na wyniki na poszczególnych rynkach, gdzie zawierane są kontrakty i wdrażane lub świadczone są uzgodnione usługi. Alain Vandamme pracuje w międzynarodowych firmach eksploatujących floty pojazdów od 1986 r. Karierę zawodową zaczynał jako kierownik działu sprzedaży w Profile Tyrecenter Robert w Zeebrugge. Później był Dyrektorem ds. Kluczowych Klientów Eurofleet w Pan European Fleets w Bandag. Po przejęciu firmy Bandag przez Bridgestone otrzymał zadanie rozbudowy działu obsługi dużych flot w Europie jako dyrektor ds. rozwoju tego działu.  Zna swoją branżę, bowiem przez ponad 10 lat był cenionym doradcą międzynarodowych przewoźników. Od niedawna pomagają mu dwaj regionalni menedżerowie Ole Winther i Alain Vandamme.

- Nasza sieć obejmuje już całą Europę Zachodnią, a obecnie planujemy powołanie dodatkowego doradcy odpowiedzialnego za Europę Wschodnią. – powiedział Thomas Wolf.

Źródło: Continental Opony Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL