GEFCO Polska firmą o najbardziej zróżnicowanym portfelu usług

GEFCO Polska firmą o najbardziej zróżnicowanym portfelu usług

GEFCO Polska otrzymało jubileuszowe wyróżnienie  w tegorocznym badaniu Operator Logistyczny w kategorii Najbardziej zróżnicowany portfel usług. Wyróżnienie zostało przyznane w uznaniu skutecznej polityki stałego podnoszenia wartości dodanej w łańcuchu dostaw.

Ponad 400 przedstawicieli branży TSL uczestniczyło w jubileuszowej, dziesiątej edycji Gali Logistyki i Transportu, która odbyła się 2 grudnia w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Podczas spotkania miało miejsce uroczyste wręczenie statuetek Operatora Logistycznego Roku. Badanie Operator Logistyczny jest realizowane przez Agencję Badawczą Data Group Consulting oraz Wydawnictwo Eurologistics. Celem Programu jest dostarczenie firmom logistycznym pełnych i obiektywnych informacji, na temat poziomu jakości i poziomu kosztów oferowanych usług w odniesieniu do firm konkurencyjnych

- Bardzo cieszymy się tym, że GEFCO Polska zostało uznane za lidera rynku właśnie na polu zróżnicowania usług logistycznych. Jesteśmy firmą, która dostarcza wielu rozwiązań, pozwalających przedsiębiorstwom przemysłowym na maksymalizację outsourcingu na każdym etapie łańcucha dostaw  - mówi Olivier Large, Dyrektor Generalny GEFCO Polska.

Źródło: GEFCO Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL