CargoTycoon - zbuduj własną firmę transportową

CargoTycoon - zbuduj własną firmę transportową

Jeśli chciałbyś kiedyś pracować lub mieć własną firmę transportową, CargoTycoon jest właśnie dla Ciebie. To strategia, dzięki której nauczysz się jak zarządzać firmą transportową.


CargoTycoon - to gra przeglądarkowa wymagająca nie tylko kreatywnego myślenia, ale także logicznego działania. Zadania, które wykonujesz w grze, to zakup samochodów, budowanie kadry pracowników, szkolenia, wykonywanie zleceń transportowych. Jeśli dobrze zorganizujesz pracę to po pewnym czasie środki twojej firmy będą się zwiększać. Przeznaczasz je na dodatkowe inwestycje w swoim przedsiębiorstwie, na przykład zakładasz kolejne siedziby swojej firmy transportowej, zwiększasz magazyny, zakupujesz lepsze samochody. W tej grze będziesz mógł dbać o swoją reputację, dzięki czemu pozyskasz nowych klientów. Dodatkowo spotkasz się w grze z wieloma problemami, które powinieneś rozwiązać w jak najszybszym czasie. Gra "MMO" umożliwi Ci także współpracę z innymi graczami, za pomocą których będziesz mógł wykonywać ogromne zlecenia. Rejestracja jest darmowa, dlatego zacznij budowę swojej firmy transportowej już teraz!

cargotycoon 4trucksplNa początku prowadzisz firmę posiadając jedynie transporterek i minimalne środki na koncie. Taki start zmusza Cię do przyjmowania mniejszych zleceń, dzięki którym zdobywasz nowe środki i ulepszasz swoją reputację. Pod kontrolą masz wszystkie możliwe zlecenia, samochody, garaże. Ty w pełni decydujesz w jakim stopniu Twoja firma transportowa będzie się rozwijać. Masz kilka możliwości. Na przykład starasz się zdobyć lepsze samochody, jak i pracowników, których doświadczenie może zadecydować o pewnych zleceniach. Budując reputację, możesz zacząć współpracę z innymi graczami. To zwiększa możliwość na korzystne zrealizowanie ogromnego zlecenia. Wszelki sprzęt, samochody, naczepy, można sprzedawać w komisie. W jaki jednak sposób masz wpływ na swoich pracowników. W dziale kadr dbasz o utworzenie właściwej listy pracowników, zapewnieniu im urlopu, szkoleń, podniesieniu pensji, przydzieleniu auta. Szybko przekonasz się, że także ten dział firmy ma istotne znaczenie na jej reputację i efektywność. cargotycoon 2 4truckspl

cargotycoon 3 4trucksplCargoTycoon, to strategia stworzona na najwyższym poziomie. Widać to w wielu działach firmy transportowej, o której jakości decydujesz właśnie Ty. Na przykład zarządzasz samochodami, naczepami, działem kadr, dyspozytornią, zleceniami, przetargami. Współpracujesz także ze stacjami paliw, urzędem pracy, tablicą ogłoszeń. W grze mmo nie zabrakło także innych ustaleń prawnych. Twoja firma transportowa będzie musiała uwzględniać odpowiedzialność cywilną, podatek gruntowy, jak i zastosowanie się do innych praw podczas prowadzenia firmy, wykonywania większych zleceń. Dalszy rozwój działalności będzie skupiał się na utworzeniu spedycji, w której należy regularnie dbać o opłaty cykliczne, zarządzanie zleceniami.
Sprawdzisz dzięki tej grze swoje możliwości, z uwzględnieniem pozycji innych zawodników grających online. W tym celu w grze znajduje się pozycja ranking, dzięki której sprawdzisz, jakie zajmuje miejsce.
Profil swojej gry wypełniasz samodzielnie, aby ustalić nazwę firmy, bądź przedstawiając jej pewne atuty. Zarządzając firmą transportową w tej grze, możesz okazać się prawdziwym przedsiębiorcą.
CargoTycoon - szukaj w sieci!http://cargotycoon.pl/

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL