NaviExpert zdobywa milion użytkowników

NaviExpert zdobywa milion użytkowników

navi_600

W październiku 2010 r. liczba sprzedanych licencji NaviExpert osiągnęła 1 mln. Kilka miesięcy po tym sukcesie pojawił się kolejny. Tym razem liczba zarejestrowanych użytkowników, korzystających z pierwszej w Polsce nawigacji osobistej na urządzenia mobilne, przekroczyła milion. Milionowym użytkownikiem został Bartosz Kądziela z Gdańska, który podczas  spotkania z przedstawicielami firmy otrzymał  dożywotnią licencję NaviExpert.

W kwietniu 2010 r. liczba zarejestrowanych użytkowników NaviExpert wynosiła 440 000, a rok później było ich już ponad milion. Stanowi to wzrost rok  do roku o 127 proc. Tylko w lutym 2011 r. do grona użytkowników NaviExperta dołączyło 56 000 osób. Z kolei do połowy marca dołączyło kolejnych 28 000 nowych klientów.  Nawigacja zdobywa coraz większą popularność wśród użytkowników. Pomaga dotrzeć do celu nie tylko samochodem  również pieszo oraz środkami komunikacji miejskiej, a firmie, która ją produkuje przysparza dużo satysfakcji i zobowiązuje do dalszej pracy nad jej udoskonalaniem, aby w pełni zaspokoić coraz większe oczekiwania klientów. 
 
 - Z NaviExperta najczęściej korzystam, kiedy podróżuję z rodzicami samochodem. NaviExpert okazuje się bardzo przydatny. Chociaż jesteśmy z Gdańska, NaviExpert sprawnie przeprowadza nas przez nasze miasto, które ostatnio jest wielkim placem budowy. Dodatkowo NaviExpert pokazuje na bieżąco wszystkie korki i remonty, co bardzo ułatwia nam poruszanie się po takim terenie  -  powiedział Bartosz Kądziela.

Źródło:  NaviExpert
 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL