Nowy Dyrektor Operacyjny w MAN Truck & Bus Polska

Nowy Dyrektor Operacyjny w MAN Truck & Bus Polska

Z dniem 1 czerwca 2011 r.  Piotr Stański (46 lat) obejmie stanowisko Dyrektora Operacyjnego w MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o. Do jego obowiązków należeć będzie zarządzanie procesami związanymi ze sprzedażą pojazdów ciężarowych oraz usługami posprzedażnymi MAN na rynku polskim.

Piotr Stański jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych; specjalność: Silniki Samochodowe. Ukończył również studia podyplomowe na Politechnice Gdańskiej na Wydziale Zarządzania i Ekonomii.  Karierę zawodową rozpoczął w 1991 r., w firmie ARIES MOTOR Sp. z o. o. na stanowisku managera ds. części zamiennych, skąd przeszedł do Honda Poland Sp.z o.o. obejmując podobne stanowisko.


W latach 1994 - 2004 w Volvo Polska zajmował stanowiska: managera Centrum Szkoleniowego, dyrektora działu obsługi posprzedażnej, dyrektora zarządzający Oddziału Północnego oraz dyrektora sprzedaży w całej Polsce. W latach 2004 - 2006 pracował jako konsultant ds. budowy strategii sprzedaży sieci dealerskich, prowadząc sesje szkoleniowe dla właścicieli i osób zarządzających stacjami dealerskimi, a następnie jako dyrektor zarządzający w Bawaria Motors. Od sierpnia 2006 w firmie Husqvarna Poland Sp.z o.o. na stanowisku Marketing & Sales Manager.

- MAN jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży pojazdów użytkowych zarówno w Polsce jak i całej Europie. Nowoczesny, niezawodny produkt oraz  szeroki pakiet usług to doskonały potencjał przedsiębiorstwa dający możliwość elastycznego podejścia do potrzeb klientów. Pragnę wykorzystać moje dotychczasowe doświadczenie, aby umocnić pozycję MAN na polskim rynku oraz rozwijać strategię firmy w zakresie orientacji na potrzeby klienta -  powiedział Piotr Stański.

Źródło:   MAN Truck & Bus Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL