GEFCO Polska i IBERIA MOTOR COMPANY współpraca

GEFCO Polska i  IBERIA MOTOR COMPANY współpraca

 

gefco_600
26 maja 2011 - Współpraca GEFCO z firmą IBERIA rozpoczęła się w lutym tego roku. Tym samym GEFCO związało się umową z firmą FERMATA, właścicielem placu składowego, której Siedziba mieści się w Zegrzu pod Warszawą. Do zadań operatora należy odbiór i składowanie pojazdów marki Seat. Roczny wolumen dystrybuowany przez GEFCO Polska to 4 tysiące pojazdów dostarczanych do 47 dealerów na terenie całego kraju.

- Obsługa logistyczna firmy z sektora Automotive wymaga dużego doświadczenia oraz specyficznego know-how, które GEFCO zdobyło przez lata obecności na rynku TSL. Naszą specjalnością jest dostosowywanie charakteru usług logistycznych do indywidualnych potrzeb biznesowych.  W tym wypadku, dla zapewnienia jeszcze lepszej obsługi, część personelu GEFCO TLA została przeniesiona do siedziby Fermaty w Zegrzu. - mówi Olivier Large, Dyrektor Generalny GEFCO Polska.
 
Dla wykorzystania synergii oraz optymalizacji planów transportowych, GEFCO Polska podjęło decyzję o dostarczaniu bezpośrednio na plac w Zegrzu również samochód marki Peugeot Citroen produkowanych w fabrykach w Trnavie (Słowacja), Kolinie (Czechy) oraz Atessie (Włochy), skąd po przygotowaniu - usługi PDI, jest realizowana ich dystrybucja finalna.

Źródło: GEFCO Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL