Na A2 dostępne dwie jezdnie

Na A2 dostępne dwie jezdnie

91 kilometrów autostrady A2 między Łodzią a Warszawą w całości udostępnione kierowcom.

Na odc. A ruch odbywa się dwiema jezdniami już od soboty a na odc. C kierowcy jadą całą szerokością trasy od wczoraj. Na obu odcinkach mogą jeszcze występować punktowe zwężenia związane z uzupełnianiem ekranów akustycznych.

Na 30 km odcinku A autostrady A2 od soboty ruch odbywa się pełnym przekrojem jezdni z niewielkimi utrudnieniami w miejscach, gdzie wcześniej ruch pojazdów był przekładany z jednej jezdni na drugą. Dzisiaj utrudnienia zostaną usunięte. Ze względu na uzupełnianie wypełnień ekranów dźwiękochłonnych należy się tu jeszcze spodziewać punktowych utrudnień, które będą specjalnie oznakowane.

Z kolei na odcinku C od wczoraj od południa kierowcy mogą korzystać z dwóch nitek trasy. Tu także będą jeszcze występowały miejscowe ograniczenia polegające na zamknięciu na krótkich odcinkach pasa awaryjnego bądź prawego pasa ruchu. Postępy robót na obu odcinkach są stale monitorowane a wykonawcy mobilizowani są do zwiększenia zaangażowania.

Szczegółowe informacje o bieżących warunkach drogowych panujących na wszystkich drogach zarządzanych przez GDDKIA udzielane są całodobowo pod ogólnopolskim numerem infolinii drogowej GDDKiA - 19 111.


4trucks.pl / GDDKiA

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL