Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 to kontynuacja popularnego symulatora jazdy ciężarówką i pierwszą tego typu grą klasy "AAA" (wysoko budżetowa, profesjonalna produkcja) od SCS Software, twórców serii 18 Wheels of Steel.

Gra jest ultra-realistyczną symulacją w kategorii samochodów ciężarowych, i pozwala graczom zarówno na prowadzenie ciężarówek po europejskich szosach, jak również na stworzenie własnego biznesu i zarządzanie firmą logistyczną. Nad pracami nad tytułem czuwali specjaliści z dziedziny tworzenia i kierowania prawdziwymi ciężarówkami z czeskiego oddziału firmy Scania.

Nowa cześć Euro Truck Simulator posiada zupełnie nową szatę graficzną i cały szereg nowych rozwiązań. Usprawniono między innymi sztuczną inteligencję - nowatorski system obsługi rond i skrzyżowań wielkomiejskich, wyprzedzania na drogach jednojezdniowych, zachowań włączania się do ruchu - i praktycznie od podstaw stworzono fizykę jazdy.

Znacznie powiększono mapę oraz liczęa miast występujących w grze, teraz jest ich ponad 60 w tym Poznań, Szczecin i Wrocław. Każde z miast wypełnione jest charakterystycznymi dla siebie budowlami, a na drogach znajdują się odpowiednie dla danego regionu Europy oznaczenia dróg, znaki i tablice. W grze nie zabraknie też znanych obiektów wielkiego rozmiaru jak chociażby Tunel La Manche, Most Humber, Tama Afsluitdijk.

Oczywiście prawdziwy symulator kierowania ciężarówką nie mógł obejść się bez licencjonowanych pojazdów. A dzięki wprowadzeniu salonu do modyfikowania ciężarówek, istnieje możliwość tunningowania trucków zarówno pod względem zmiany osiągów jak i ich wyglądu poprzez dobór tysiąca części oraz farb.

Dzięki wprowadzeniu narzędzia MultiTool GPS, które określa czas, trasę oraz ładunki do przewiezienia, zastosowaniu systemu zmiany pogody oraz dnia i nocy, a także dodaniu systemu dynamicznych robót drogowych, sprawia że można się poczuć jak prawdziwy kierowca ciężarówki, niezależnie od wieku i doświadczenia gracza.

Po raz pierwszy w historii gier komputerowych w Polsce, gra oprócz polskiego tłumaczenia, posiada również przekład na śląski etnolekt! Gra będzie w sprzedaży od 19 października.

Grę można kupić na stronie: https://cdp.pl/gry/euro-truck-simulator-2

Premiera: 19.10
Cena: 79,99 zł
Wersja językowa: kinowa (polskie napisy) / dodatkowo kinowa śląska wersja językowa

Wymagania sprzętowe:
Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 2.2 Ghz, System Windows XP/ VISTA/ 7, Pamięć RAM 1 GB (2 GB potrzebne przy systemie Windows VISTA lub 7),Karta graficzna z minimum 256 MB (GeForce FX lub ATI 9600 lub lepsze),Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0, 1,2 GB wolnego miejsca na HDD Zalecane wymagania sprzętowe: Procesor Dual Core 2.2 Ghz (lub lepszy),Pamięć RAM 2 GB,Karta grafiki z 512 MB (GeForce seria 6 lub ATI Radeon 9800 lub lepsze)


4trucks.pl / cdp.pl

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL