ContiBreakdownService - błyskawiczna pomoc w Europie

ContiBreakdownService - błyskawiczna pomoc w Europie

ContiBreakdownService_600

Jedną z trzech najczęstszych przyczyn awarii w samochodach jest uszkodzenie ogumienia. W 90 proc. jest ono spowodowane zbyt niskim ciśnieniem opon. Dla operatorów flot transportowych wiąże się to z przymusowym przestojem pojazdu oraz dodatkowymi kosztami usunięcia awarii. Rozwiązaniem tego problemu jest usługa ContiBreakdownService, oferowana w ramach sieci Conti360. Współpracujący z firmą Continental administratorzy flot mogą być pewni stałych kosztów usunięcia awarii oraz przywrócenia mobilności pojazdu w już ok. 2,5 godziny od zgłoszenia. *

Oferta ContiBreakdownService - obejmuje usuwanie awarii ogumienia na trasie, jest jedną z pięciu usług dostępnych w ramach sieci serwisów dla flot samochodowych Conti360o. Rok od uruchomienia usługi jest ona dostępna już w 37 krajach. W Europie program Conti360 obejmuje 2 500 punktów serwisowych, z których 90 zlokalizowanych jest w Polsce. Dzięki rozległej sieci serwisów zestaw znajdzie się w dalszej drodze średnio od 2,5 do 3 godzin od przyjęcia zgłoszenia. Daje to kierowcom gwarancję szybkiej obsługi, zarówno w ramach transportu krajowego oraz międzynarodowego.

- Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest szybka pomoc w usunięci awarii opon, szczególnie w transporcie międzynarodowym. Dlatego, wchodząc na rynek z ofertą dla firm flotowych, najważniejsze było dla nas ograniczenie do minimum czasu przestoju pojazdu oraz usprawnienie komunikacji z kierowcą powiedział - Krzysztof Brewka, Fleet Business Manager, Continental Opony Polska.

Dzięki uruchomionemu w lutym ubiegłego roku ogólnoeuropejskiego centrum zgłoszeniowego, kierowca podróżujący za granicą nie musi obawiać się bariery językowej. Dzwoniąc na jeden numer telefonu, obsługiwany przez ADAC TruckService, może zgłosić awarię przez 24h, siedem dni w tygodniu w swoim ojczystym języku. Dodatkową korzyścią wynikającą z udziału w programie Conti360, którą cenią właściciele flot ciężarowych, jest możliwość opłacenia usługi w późniejszym terminie. W innym razie, kierowcy musieliby być przygotowani na pokrycie kosztów usunięcia awarii w wysokości od ponad 2 tys. zł do nawet 4 tys. zł.

* Dotyczy Regionu A obejmującego następujące państwa: Austria, Belgia Czechy, Niemcy, Dania, Wielka Brytania, Holandia, Polska, Słowacja oraz Luksemburg.

Źródło: Continental Opony Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL