E-potwierdzenie - bezpieczny sposób na potwierdzanie transakcji

E-potwierdzenie - bezpieczny sposób na potwierdzanie transakcji

Teleroute, wiodąca w Europie giełda ładunków i pojazdów, wprowadza nową, ulepszoną wersję e-potwierdzenia. Nowe narzędzie jest alternatywą dla czasochłonnych potwierdzeń przy użyciu faksu, umożliwia  sprawną wymianę korespondencji i dokumentów przewozowych. Rozwiązanie ułatwia również potwierdzenie zawartej umowy oraz weryfikację tożsamości kontrahentów.

Nowa wersja e-potwierdzenia umożliwia szybsze i bezpieczniejsze potwierdzanie ofert transportowych, wszystkim użytkownikom Teleroute PRO, ACTIVE i GO. Po znalezieniu oferty w giełdzie, przewoźnik może skorzystać z bezpłatnej usługi e-potwierdzenia w celu szybkiego sfinalizowania umowy z kontrahentem, który zamieścił ładunek. Z kolei kontrahent otrzyma szczegółowe informacje dotyczące przewoźnika, potwierdzające jego wiarygodność. Dzięki łatwemu w użyciu i bezpiecznemu rozwiązaniu dostępnemu online, użytkownicy nie muszą już korzystać z innych form komunikacji, które bywają zawodne.

Zalety nowego e-potwierdzenia Teleroute: procedury bezpieczeństwa Teleroute zapewniają szczegółową weryfikację klientów. Klienci mają pewność, iż zawierają umowy ze sprawdzonymi i pewnymi firmami;  e-potwierdzenie gwarantuje dokładność transakcji, eliminując ryzyko błędu, który może się pojawić w przypadku wymiany danych przez telefon lub faks;  spedytor ma dostęp do wszystkich zawartych umów w jednym miejscu wraz z załączonymi dokumentami. Istnieje również możliwość sprawdzenia historii wszystkich ofert;  oferta jest automatycznie usuwana z giełdy w momencie potwierdzenia jej przez e-potwierdzenie.

- Bezpieczeństwo transakcji to w branży transportowej jedna z najważniejszych kwestii. Dlatego staramy się tak rozwijać oferowane narzędzia i usługi, aby nasi klienci mieli poczucie, że podjęte przez nich decyzje były trafne. Zapewnienie im bezpiecznego otoczenia biznesowego sprawia, że ich działalność jest bardziej wydajna, a przez to również bardziej zyskowna - mówi Raimundo Diaz, CEO firmy Teleroute.

Więcej o e-potwierdzeniach http://www.teleroute.pl/pl/pl/Ready-for-e-confirm/Gotowy-na-e-Potwierdzenie/page.aspx/7540; Więcej informacji na temat programu Bezpieczna Giełda Teleroute - http://www.teleroute.pl/pl/pl/Bezpiecznagielda/page.aspx/6367

Źródło: Teleroute

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL