Promocja UTA Polska przedłużona

Promocja UTA Polska przedłużona

UTA_Full_Service_Card_600


UTA sfinansuje pierwsze kilometry przejechane przez Wasz pojazd na płatnych drogach w Polsce po 1 lipca 2011r. Wystarczy do końca czerwca zarejestrować się w systemie viaTOLL za pośrednictwem UTA.

W związku z planowanym uruchomieniem nowego elektronicznego systemu poboru opłat drogowych w Polsce od 1 lipca 2011r., trwa rejestracja za pośrednictwem UTA. Wszyscy zainteresowani znajdą na stronie www.uta.pl/viatoll właściwe formularze oraz szczegółowe informacje o procedurze rejestracyjnej. Każda firma, która nawiąże współpracę z UTA,  po wypełnieniu i odesłaniu kompletu dokumentów zostanie zarejestrowana w systemie viaTOLL. Następująca po rejestracji wysyłka urządzeń bezpośrednio do klienta jest bezpłatna.

Firmy, które zarejestrują się w systemie viaTOLL za pośrednictwem UTA do końca czerwca 2011 r., otrzymają rabat w wysokości 5 euro za każde zamówione urządzenie viaBOX. Dzięki temu pierwszy przejazd po drogach objętych nowym systemem zostanie sfinansowany przez UTA.

Wysokość opłat w systemie viaTOLL będzie zależała nie tylko od ilości przejechanych kilometrów, ale także od rodzaju pojazdu, rodzaju drogi oraz klasy emisji spalin. Za każdy viaBOX pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 120 zł. Dalsze szczegółowe informacje o funkcjonowaniu systemu viaTOLL na stronie www.uta.pl/viatoll

Źródło: UTA Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL