40-tysięczny MAN z Niepołomic

40-tysięczny MAN z Niepołomic

W dniu 25 września 2012 z linii produkcyjnej fabryki pojazdów ciężarowych MAN Trucks w Niepołomicach zjechała ciężarówka o numerze 40 000.


Jubileuszowy egzemplarz, pojazd MAN TGX 18.440 4x2 BLS został odebrany przez przedstawicieli firmy FTSH Mielczarek Andrzej ze Zuńskiej Woli. Firma ta od kwietnia 2011 roku odebrała 150 pojazdów MAN TGX 18.400 4x2 BLS z przeznaczeniem do transportu dalekobieżnego.

- Zakład MAN Trucks jest jednym z najmłodszych zakładów MAN SE, który na dobre wpisał się w międzynarodową sieć produkcyjną przedsiębiorstwa MAN Truck & Bus AG i już od pięciu lat buduje historię koncernu. Dzisiejsze święto jest dla nas szczególnym wydarzeniem, bo obchodzimy je właśnie w atmosferze naszych obchodów jubileuszowych - pięciolecia istnienia fabryki.
Jako pracownicy MAN Trucks jesteśmy bardzo dumni, bo dostarczamy na rynek pojazdy, które wyróżniają się wysoką jakością, a nasz zakład cieszy się dużą renomą w oczach naszych klientów - powiedział dr Alexander Susanek, dyrektor zakładu MAN Trucks w Niepołomicach.

MAN-40-tysiecznik MAN-40-tys-green-line-4truckspl MAN-40000Otwarta w październiku 2007 roku fabryka w Niepołomicach na dobre wpisała się w międzynarodową sieć produkcji MAN. Powstające tu pojazdy klasy ciężkiej TGX i TGS trafiają na rynki całej Europy, a serie TGX WW i TGS WW również poza jej granice.

(MB)
4Trucks.pl

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL