Zmiana organizacji ruchu na dk 74

Zmiana organizacji ruchu na dk 74

W środę 19 września 2012 planowana jest zmiana organizacji ruchu w obrębie kieleckiego skrzyżowania drogi krajowej 74 (ulica Łódzka) z ulicą Zakładową.

Zmiana organizacji ruchu związana jest z koniecznością przeprowadzenia niezbędnych robót przy budowie węzła w Kostomłotach w ramach inwestycji, jaką jest budowa kieleckiej obwodnicy w ramach drogi ekspresowej S7.

Ulica Zakładowa zostanie zamknięta od strony ulicy Łódzkiej, tak by można było wykonać niezbędne prace na włączeniu nowego odcinka drogi ekspresowej S74 budowanego w obrębie węzła w Kostomłotach do istniejącej ulicy Łódzkiej. Dojazd do ulicy Zakładowej możliwy będzie od ulicy Transportowców i Batalionów Chłopskich.

Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na nowe oznakowanie. Wprowadzenie zmian organizacji ruchu planowane jest najwcześniej w godzinach popołudniowych. Po zakończeniu inwestycji skomunikowaniu ulicy Zakładowej z ulicą Łódzką służyć będą przede wszystkim nowe ronda po obu stronach drogi 74 i wiadukt wybudowany nad drogą 74.


4trucks.pl / Drogi Zaufania

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL