Pszczyna: Koszmar na DK 1

Pszczyna: Koszmar na DK 1

Od poniedziałku będą prowadzone dwa remonty jednocześnie.

Od poniedziałku rozpocznie się remont DK1 w Pszczynie na skrzyżowaniu z ul. Męczenników Oświęcimskich (DW 933). Kierowców czeka ciężki okres, bo w tym samym rejonie trwa też budowa obwodnicy Pszczyny.

Kierowcy jadący od strony Katowic najpierw natkną się na budowę obwodnicy Pszczyny, a kilka kilometrów dalej rozpocznie się w poniedziałek 17 września remont jezdni.

- Droga w tym miejscu jest w złym stanie i nie możemy czekać z jej naprawą - tłumaczy Dorota Marzyńska - Kotas, rzeczniczka GDDKiA w Katowicach.

Od 17 do 24 września zamknięte zostaną lewe pasy w obu kierunkach, a ruch będzie odbywał się prawym pasem. Od 24 września zamknięta zostanie cała jezdnia w kierunku Tychów, a ruch będzie się odbywał lewą jezdnią w dwóch kierunkach.

- Na tym etapie robót będą występować bardzo duże utrudnienia w ruchu. Osoby poruszające się na trasie Bielska-Białej - Tychy - Katowice proszone są o kierowanie się na drogę S1 do Skoczowa, a następnie DK-81 do Katowic - informuje GDDKiA.

Remont na DK1 ma zakończyć się 30 września.

Więcej: http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,12483726,Koszmar_na_DK_1_w_Pszczynie__Od_poniedzialku_naloza.html#ixzz26S3AUomo


4trucks.pl / gazeta.pl

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL