Naczepa kurtynowa firmy Kässbohrer

Naczepa kurtynowa firmy Kässbohrer

timex_-600

W ostatnich tygodniach w trasę objazdową wśród klientów regionu śląskiego ruszyła demonstracyjna naczepa kurtynowa firmy Kässbohrer. Celem objazdu było zapoznanie  klientów z aktualnie oferowaną paletą produktów tej marki. W ofercie Kässbohrera można znaleźć  naczepy burtowe i kurtynowe, platformy, silosy, cysterny oraz  naczepy niskopodwoziowe.

Zaprezentowano również innowacyjne rozwiązania, które Kässbohrer wprowadził na polski rynek jako standard naczep.  Warto podkreślić, że tego typu rozwiązania w konkurencyjnych firmach stanową dodatkowo płatne wyposażanie opcjonalne, są to np.: rolkowe odbojniki, duża stalowa skrzynia na narzędzia, przednia ściana wzmocniona od strony wewnętrznej stalową blachą. itd.

Użycie stali wyższego gatunku w naczepach Kässbohrer pozwoliło na zmniejszenie grubości elementów konstrukcyjnych ramy nie pozbawiając jednocześnie pojazdu wymaganej sztywności i wytrzymałości. Dodatkowo takie elementy jak boczne osłony przeciwwjazdowe - tzw. rowerówki wykonane z aluminium, szyny dachowe specjalnej konstrukcji oraz lekkie a jednocześnie sztywne tylne drzwi pozwoliły zaoszczędzić kolejne kilogramy z masy gotowego pojazdu. Marka Kässbohrer cieszy się bardzo dobrą opinią użytkowników, dlatego pojazd wzbudził duże zainteresowanie wśród uczestników prezentacji.

 
Timex S.A., Generalny Importer Kässbohrer na polskim rynku zadbał o to, by do Polski trafiały wyłącznie naczepy, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Każda z importowanych teraz do Polski cystern jest kontrolowana przez inspektorów Transportowego Dozoru Technicznego jeszcze w fabryce. W ten sposób mamy pewność, że na nasz rynek trafiają wyłącznie naczepy z aprobatą TDT.

Źródło: Kässbohrer i Timex S.A

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL