Aplikacja Garmin Smartphone Link

Aplikacja Garmin Smartphone Link

Zapewnia nawigacjom nüvi® dostęp do usług online.

Garmin, światowy lider w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, prezentuje Smartphone Link - aplikację umożliwiającą wymianę danych pomiędzy wybranymi modelami nawigacji nüvi z łącznością Bluetooth a smartfonami z systemem operacyjnym Android.

Aplikacja, w ramach transferu danych w smartfonie, zapewnia dostęp do takich usług online , jak:
• informacje drogowe
• zdjęcia z kamer drogowych
• prognoza pogody
• dane o parkingach i cenach paliw

Aplikacja Garmin Smartphone Link z wybranymi funkcjami jest dostępna bezpłatnie w Google Play. Dodatkowe funkcje i rozszerzone informacje Premium można uzyskać po wykupieniu abonamentu. Aplikacja na smartfon doskonale uzupełnia nawigację samochodową - mówi Jakub Szałamacha, Marketing Manager, Garmin Polska. - Mając dostęp do usług online, możemy nadal korzystać z zalet PND, takich jak większy ekran i lepszy nadajnik GPS, a po opuszczeniu auta nawigować za pomocą smartfona.

Wśród bezpłatnych usług online dostępne są między innymi: aplikacja Garmin Tracker, która umożliwia udostępnienie znajomym na Facebooku i Twitterze swojej lokalizacji, dostęp do aktualnej prognozy pogody, informacje o nowych aktualizacjach i ofertach specjalnych od Garmin. Wśród usług Premium znaleźć można:

3D Live Traffic: Garmin 3D Live Traffic na bieżąco dostarcza informacje o ruchu drogowym pomocne przy omijaniu korków. Informacje są aktualizowane co 2 minuty. Za każdym razem do bazy Garmin trafia do 2000 nowych wiadomości na temat warunków na drogach, wypadków i korków. Monitorowane są autostrady, drogi dwujezdniowe i inne ważne trasy.

Kamery drogowe PhotoLive Traffic: Usługa będąca uzupełnieniem Garmin Live Traffic, pozwala kierowcom obserwować rzeczywiste warunki na drodze przed nimi - korki, wypadki czy warunki pogodowe. Dostarcza aktualne zdjęcia z wybranych kamer drogowych. Usługa zapewnia bezpośredni dostęp do ponad 3000 kamer na terenie Anglii, Szkocji i Skandynawii.

Ceny paliw: Usługa dostarczająca informacje o cenach paliw w pobliskich stacjach benzynowych. Wystarczy wybrać stację i kliknąć.

Kamery monitorujące Speedwatch: Usługa dostarcza dane o fotoradarach stałych i tymczasowych, bramkach pomiaru prędkości, kamerach monitorujących przejeżdżanie na czerwonym świetle oraz miernikach prędkości instalowanych przez społeczność Speedwatch. Dane są uzupełniane również o fotoradary zgłoszone przez użytkowników.

Rozszerzone informacje pogodowe: Usługa zapewniająca bieżącą i 5-dniową prognozę pogody dla wybranego obszaru. Oprócz opcji dostępnych w bezpłatnym pakiecie usług, rozszerzona wersja dostarcza alerty pogodowe i animowane obrazy z radaru, pokazujące jaki rodzaj opadów nas czeka. Poszczególne rodzaje opadów (deszcz, śnieg, grad) są zaznaczone różnymi kolorami, co ułatwia odczytywanie prognoz i bezpieczne planowanie podróży.

Dzięki Smartphone Link również nawigacja samochodowa może przesyłać informacje do telefonu, np. listę ulubionych lokalizacji. Ponadto aplikacja pomoże użytkownikom znaleźć drogę po wyjściu z samochodu, a potem bezproblemowo wrócić na miejsca parkowania.

Garmin Smartphone Link jest kompatybilny z wybranymi nawigacjami z połączeniem Bluetooth: nüvi 2475LT, 2495LMT, 2595LMT, 3490LT, 3490LMT oraz najnowszym nüvi 3590LMT - nawigacją wyposażoną we wszystkie najbardziej innowacyjne technologie Garmina. Wszystkie powyższe modele (oprócz nüvi 3590LMT) wymagają aktualizacji oprogramowania za pośrednictwem strony www.garmin.com/myDashboard.
Garmin Smartphone Link jest dostępny bezpłatnie w Google Play. Więcej informacji na ten temat pod adresem: http://sites.garmin.com/smartphonelink

Smukły i stylowy Garmin nüvi 3590LMT jest wyposażony w 5-calowy szklany ekran dotykowy z automatycznym wykrywaniem położenia (poziomo/pionowo) oraz najbardziej zaawansowane technologie nawigacyjne Garmin, m.in.: Guidance 3, dożywotnie bezpłatne aktualizacje map Lifetime map , nawigacja głosowa , dożywotnie bezpłatne aktualizacje informacji o ruchu drogowym 3D Traffic , asystent pasa ruchu z funkcją podglądu skrzyżowań photoReal oraz Bird’s Eye (wyłączność Garmina), widoki 3D krajobrazów i terenu, funkcje Exit services i inne. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych modeli, funkcji i cen dostępne pod adresem http://www.garmin.com/move

Więcej informacji o aplikacjach Garmina na smartfony jest dostępnych pod adresem: http://garmin.com/apps


4trucks.pl / Garmin International

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL