Schwarzmüller - Nowa przyczepa kombi

Schwarzmüller - Nowa przyczepa kombi

Wszechstronne możliwości zastosowania do transportu w systemach hakowo-windowych

Zaprezentowany po raz pierwszy podczas IFAT 2012 pojazd stanowi prawdziwy hit w ekologistyce. Przedstawiamy nadzwyczaj wszechstronną przyczepę kombi firmy Schwarzmüller. Z tą przyczepą można bezpiecznie transportować kontenery w systemach hakowo-windowych.

Sprawdzone przez TÜV Süd zabezpieczenie ładunku jest dla kierowcy łatwe w wykonaniu dzięki bardzo prostej i komfortowej formie i spełnia dodatkowo wszystkie aktualne przepisy oraz zalecenia, co zostało potwierdzone certyfikatem zabezpieczenia ładunku, wystawionym przez TÜV Süd.

Schwarzmüller oferuje nową koncepcję przyczepy kombi w wielu różnych wariantach. Klient może między innymi wybrać pomiędzy wersją 2-osiową a 3-osiową, pomiędzy ogumieniem pojedynczym lub bliźniaczym i zamówić przyczepę obok wersji lakierowanej naturalnie również w wersji cynkowanej natryskowo lub ogniowo. Pojazd jest standardowo wyposażony w zawieszenie pneumatyczne, jednak można wybrać również zawieszenie paraboliczne.

Inne opcje lub najróżniejsze typy dyszla dostępne są każdorazowo na zapytanie. Jedyna w swoim rodzaju nowość w przyczepie kombi to to, że jest domyślnie dostarczana jako przyczepa do kontenerów wymiennych i może być w późniejszym czasie bezproblemowo doposażona do transportu kontenerów samowyładowczych. Takie doposażenie jest bardzo proste, ponieważ wszystkie nowe lub wymieniane elementy są przykręcane. Klient jest tym samym przygotowany na to, że w toku użytkowania zmienią się zadania związane z transportem.


4trucks.pl / Schwarzmϋller Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL