EFL laureatem VI edycji PremiumBrand

EFL laureatem VI edycji PremiumBrand

PremiumBrand_4T

Europejski Fundusz Leasingowy, po raz drugi z rzędu, zdobył tytuł Firmy Wysokiej Reputacji w badaniu PremiumBrand. Tym razem w kategorii usługi finansowe. Najwyższe wskaźniki firma otrzymała w kategoriach referencje oraz atmosfera medialna. Badanie przeprowadzono metodą CATI na grupie managerów największych polskich przedsiębiorstw.

Ocenę reputacji PremiumBrand przeprowadzono w pięciu kategoriach: referencje, atmosfera medialna, zaangażowanie społeczne, firma jako pracodawca oraz firma jako partner biznesowy. Nagrodę z rąk jury, podczas uroczystej gali w hotelu Westin w Warszawie, odebrał Mariusz Pazio dyrektor warszawskiego oddziału  EFL.     

Zdobycie tytułu PremiumBrand jest dla EFL wyjątkowym wyróżnieniem. Wyróżnienie jest tym cenniejsze, że po raz drugi zostaliśmy poddani badaniu  i ponownie zostaliśmy docenieni. Świadczy to o stałej dbałości w utrzymywaniu przez nas najwyższych standardów. Uważamy, że szczególnie w przypadku firm świadczących usługi finansowe, zaufanie partnerów i klientów jest wyjątkową wartością oraz nagrodą. Tytuł PremiumBrand pokazał nam, że rozwijamy się w dobrym kierunku - powiedział Mariusz Pazio odbierając nagrodę.   

Badanie PremiumBrand jest jedynym na polskim rynku, które w tak szeroki sposób bada reputację marek wśród konsumentów i firm w otoczeniu biznesowym. Projekt prowadzony jest od 2006 r. Wybór reputacji jako problemu badawczego wiąże się ze wzrostem wagi tego pojęcia w biznesie. Organizatorem PremiumBrand jest agencja MMT Management. Za realizację badania odpowiada instytut badawczy MillwardBrown SMG/KRC. Badanie firm B2B przeprowadzane jest metodą CATI, na grupie managerów największych polskich firm, N=100. Autorem metodologii jest profesor UW dr hab. Dominika Maison.


Źródło: EFL

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL