Kieleckie Targi Edura 2011

Kieleckie Targi Edura 2011

targi_edura_-_600
 
W dniach 9-11czerwca Mercedes-Benz wziął udział w VIII Międzynarodowej Wystawie Ratownictwa i Techniki Przeciwpożarowej EDURA. Jest to specjalistyczna wystawa podczas której prezentowane są urządzenia, sprzęt i technologie dla służb ratowniczych oraz ochrony przeciwpożarowej obiektów. Targi odbyły się w Kielcach.

Podczas VIII Targów Edura wystawione zostały: Unimog U20 z zabudową ratowniczo-gaśniczą firmy Schlingmann; Unimog U5000 z zabudową firmy Gimaex MB Zetros 2733A z zabudowa ratowniczo-gaśniczą firmy Bocar, który otrzymał wyróżnienie; MB Econic 1833 LL z drabina firmy Metz; Unimog U20 - w wersji cywilnej wyposażony w przedni WOM (wałek odbioru mocy) oraz pompę szlamową firmy Vogelsang. Natomiast pojazdy z typoszeregu A (Atego, Axor, Actros) były obecne na stoiskach kilku firm zabudowujących  (Bocar, Moto-Truck, Szczęśniak).

- Bardzo nas cieszy wyróżnienie jakie otrzymaliśmy za pojazd MB Zetros 2733A. Jest ono potwierdzeniem wysokiej oceny tego produktu przez fachowców jako ciężkiego pojazdu terenowego o wysokiej mobilności - mówi Igor Kaczorowski, Special Vehicles Manager.

Źródło: Mercedes-Benz Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL